Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te laknál egy olyan házban,...

Te laknál egy olyan házban, ahol brutálisan meggyilkoltak egy családot, viszont a házhoz piaci értékének töredékéért juthatnál hozzá? A kérdécs csupán elméleti, csak eszembe jutott :D 29f

Figyelt kérdés
Én személy szerint NEM :D
2018. máj. 4. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Simán
2018. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 23/N
2018. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még akkor is, ha teljes áron van, ha szép a ház.
2018. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen...

Egyrészt ahogy a mondás tartja "a villám nem csap kétszer ugyanoda" másrészt meg majdnem mindenhol halt már meg valaki (még ha nem is olyan brutális módon).

2018. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Persze.
2018. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. 19N
2018. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mert bár nagy tragédia történt, de nekem ők csak egy vadidegenek akik meghaltak.

Egyébként Angliában ahol lakom 2 házzal arrébb egy üres telek van. Látni, hogy valamikor ott is volt lakás(sorház része) de lebontották. A mellettem lévő szomszéd néni mesélte, hogy egy házaspár él ott akik sorozatgyilkosok voltak. Abban a házban öltek meg egy csomó fiatal nőt, köztük a saját lányukat is. Kegyeleti okokból a lakást lebontották, a telket sem árulja az önkormányzat. Ma csak egy füves út, ahová beparkolunk kocsival.

2018. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a szomszédok nem elvetemültek, a környék is jó, és jó helyen van, vagyis viszonylag közel vannak a boltok és a villamosok, buszok, akkor igen.
2018. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, hogy most megköveztek, de én rohadtul nem :)

Sosem érdekelt az ezotéria, de láttam már elég dolgot, hogy higyjek a szellemekben. Elég meggyőző volt a mostani tapasztalatom is. Albérletben élünk, mióta beköltöztünk, szorongok éjszakánként és nappal paranoid tüneteim vannak (zavarnak a szomszédok, idegesít hogy hallják mit csinálok, idegesít, hogy a lakás előtt mászkálnak, stb.). Már az első naptól kezdve. Történt is itt miegysmás...

Külföldön voltunk nemrég és egy újonnan épített mobilházban szállásoltak el, még lehetett érezni a faillatot a fúrás után... egy előtte használatlan telken épültek a házacskák a semmi közepén. Megszűnt az összes problémám, pedig az arcunkban volt a szembeszomszéd, áthallatszott ugyanúgy a másik lakás, mégsem idegesített. Nem féltem esténként, pedig ott aztán bármit el lehetett volna képzelni, és veszélyes állatok is élnek arrafelé, mi pedig egy természetvédelmi övezet mellett laktunk, éjszakánként behallatszott a motozás. Visszajöttünk, megint szarul vagyok.

A fürdőben, a zuhanyzóban van egy ilyen időseknek való korlát, nem kérdeztünk rá, de gondoljuk, hogy előttünk egy idős ember halhatott meg itt. Na ezek után higyjétek el, én nem kockáztatok egy egész családot :D

2018. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!