Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az h egy lány a...

Miért van az h egy lány a hajából egy tincset csavargat a mutatóujján? Minek a jele?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ha unatkozok.
2018. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden "akkor csavargatja egy lány a haját ha érdeklődik irántad" cikk ellenére, én akkor szoktam ha álmos vagyok, vagy csak megszokásból mert jól esik.
2018. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Fsz hianya van
2018. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon régen azt mondták, hogy ez egy rossz szokás. Sokan unalomból, sokan idegességből, sokan csak megszokásból csavarják. Nincs jelentősége.
2018. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eső lesz.
2018. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ,hogy semmilyen biztos jel nincs a nőknél ,minden esetleges avagy átverés. Ez se jelent semmit de közben ezernyi dolgot jelenthet.
2018. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálom, amikor unatkozom vagy ideges vagyok. Vagy amikor meglátom, hogy egy tincs össze-vissza áll, akkor néha "becsavarom", hogy összeálljon és egy szép spirál legyen :D
2018. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én unalmamban.
2018. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valószínűleg meg akarja mutatni a körülötte lévőknek, hogy neki milyen vastag/vékony az ujja, és milyen könnyen rá tudja csavarni a haját, Holott ezt szinte senki nem figyeli.... :(
2018. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!