Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az unalmas, magányos, monoton élete egyszer csak megváltozott és "beindult"? Vagyis elkezdett élni.

Figyelt kérdés
Ha elmesélnétek megköszönném.

2018. máj. 7. 01:03
 1/5 anonim válasza:
100%

Amikor jo filmeket nezek, akkor mindig beindul az eletem 1,5 orara, mondjuk ha sorozatot, akkor tobbre is :)

Amugy en is kivancsi vagyok a valaszokra es varok arra a pillanatra, amikor tenyleg beindul az unalmas kis eletem

2018. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah kiköltöztem külföldre akkor been dúlt. A baj h nem jó felé indult :D
2018. máj. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tõled függ, senki sem fog elráncigálni, hogy “gyere élni”.


Többnyire én is ilyen vagyok, vannak hobbijaim, de nem valami változékony, emiatt érzem unalmasnak.

Az fõbb dolog, amin elsõ sorban változtatnék, az a magány érzet, vannak nagyon jó barátaim, akik távolabb élnek tõlem, sokszor levelezünk, meg néha sikerül összehozni, hogy találkozhassunk is!:) Ilyenkor jól érzem magam velük, bár nem változik sok, sokszor ugyanazokat a dolgokat csináljuk, amit egyedül is (pl. film nézés, ilyesmi), de mégis jól esik együtt. Bár vannak terveink, amivel némi újdonságot vinnénk az életünkbe, de nincs ilyen “hirtelen változás”, fokozatosan változik minden alkalommal, amikor az ember ráveszi magát, hogy kiforduljon a komfort zónájából.

2018. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Álláskereséssel. Jelentkezgettem random erre egy héten belul felvettek két kulfoldi orszagba is dolgozni es várták hogy menjek probanapra persze csak a magyarok nem irtak vissza a palyazataimra de külföld meg azonnal. Erdekes.


Nagynehezen eldöntöttem melyiket valasztom olyanokat kerestem ahol napi heti fizu is van mert nem volt lém csak vonatra


Megerkezve nem vart senki a palyaudvaron es nem volt térerő sehol es a tel.fulke euroval mukodott ami nem volt nalam a bankban sem váltottak be Ft-t, mire az állomáson összekoldultam haza vonatra valot akkor jelent meg értem a főni hogy bocsi késtem...


Szoval kezdődött az élet. Irogathatnám itt kb minden egyes kint toltott napomat de tuuul hosszu lenne.


Egy ev alatt annyi minden tortent velem mig massal egy élet alatt es nem tulzok. Kb 7 munkahely 3 hatalmas mindent elsöprő szerelem ezer ismerős barat munkatars kapcsolatok millio élmény.

Hazaerve amikor meglattam hogy itthoni volt munkatarsam még mindig ugyanazt csinalja ugyanugy mintegy felakadt lemez es semmit nem valtozott semmi megdöbbenve éreztem magam. Es komolyan itthon ez megy. Kepesek az emberek 40-50 éveket ugyanott ugyanugy lehuzni es nem is látják hogy ez valami brutál gáz. Van az élet es a legtöbben egy pici pontjat élik csak meg egy egész életen át talan ahhoz hasonlit mint kalitkàban szuletett elo es meghalo madar esete

2018. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Igen, az enyém amikor egyetemre kerültem. 19 éves koromig kiközösítettek az iskolában, nem voltak barátaim, a családi "életem" romokban (alkoholista + idegbeteg szülők), kb, annyiból állt a napom hogy elmentem iskolába, ebéd menzán, utána a délutánt a könyvtárban töltöttem mert otthon nem hagytak tanulni, hazamentem, egy kis olvasás-rajzolás, alvás. Aztán amikor felvettek egyetemre, elköltöztem koliba, el kellett kezdenem dolgozni mert otthon közölték hogy ne is álmodjak arról hogy eltartanak, szóval nem is igazán volt időm azon elmélkedni hogy nekem most szar-e az életem vagy nem. Viszont minden tekintetben jót tett a változás, nyugodtabb lettem mert nem kellett állandó stresszes környezetben élnem, bár sokszor alig volt pénzem kajára de boldog voltam hogy már nem lakom otthon. Utána az anyagi helyzet is javult, a tárgyak fogytak, többet tudtam dolgozni + kaptam ösztöndíjakat, emellett végre lettek barátaim, elkezdtem programokra járni, sportolni.
2018. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!