Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyire szemét a...

Hogy lehet ennyire szemét a gyerekorvos, hogy idetelefonálgat stb. , utána meg kicsinál?

Figyelt kérdés

Most ment ugyanabba a gimnáziumba és kollégiumba a lánya.

Egész nyáron idetelefonálgatott. Hogy mit higyan, mikor. Basszus volt, hogy este 11 órakor arról kellett vele beszélnem, hogy mekkora a szekrény ajtó, hasonlítsam össze a konyhaszekrébnyel.

Utána meg ott is, merre van ez, merre van a konyha, hogyan eszik a "babája". Melyik busszal járok? Volt, hogy azért hívott fel, hogy vegyen-e a kilencedikesének laptopot, milyen csimagban vagyunk a telefonon???

Oké, de már kikészített, nekem se mondta senki. Meg n is voltunk velük jóban.


Viszont miutàn beilleszkedett a leányzó, aki köszönni se tud melleselg. Elkezdett rám pletykálni. Ha odamegyek, hogy beteg vagyok, akkor szemétkedik velem...

Meg miért vagyok, ekkor itthon, miért akkor... Meg hogy én ott el@rvulok stb.


2018. máj. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Építsd le!
2018. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Mi van?
2018. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg abban a gimiben fogalmazni, mert érettségin 1es lesz ebből.
2018. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!