Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha semmiben sem...

Mit tegyek ha semmiben sem vagyok jo? 🙂

Figyelt kérdés

Annyi mindent probaltam már

Probaltam úszni ott azt mondtak hogy ez nem fog menni

Probaltam lovagolni az se ment

A tanulásba se vagxok kiemelkedő hiaba megteszek mindent

Fociztam ott mindenki ki röhögött

Teniszeztem ahhoz semmi érzékelem nem volt

Tancoltam itt is mindenki nyomainak tartott

Tornaztam és az se ment

És meg így a végére zongoraztam is és az volt eletem legnagyobb kudarca

Rajzolni se tudok a nyelvek átlagosan mennek de nem kiemelkedoen,fotózni se tudok

Nekem semmi de SEMMI nem mehy

Pedig önbizalmam van és mindig eltervezel hogy milyen jo lesz és mindent beleadokbes a szuleim is segítenek benne de igyse megy

És a szuleim mindig elmondják h hogy lehetek ilyen hogy semmi sem megy

És annyira zavar

Hogy mindenki jo valamiben kiveve én

Én semmibe...pedig tenleg annyira de annyira probalkozok és mindent amit lehet beleadok😭😭😭13/L



2018. máj. 7. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talalj valamit amit szeretsz, es nem adsz fel
2018. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13 évesen ennyi dolgot kipróbáltál már? Akkor biztos hogy egyikben sincs túl sok munkád, hamar lebeszéltek róla, feladtad. Még bármibe belekezdhetsz/újrakezdhetsz, idő kell, amíg belejön az ember. Meg amúgy is, azt csináld amit szeretsz. Ne arra hajts ilyen görcsösen, hogy te jobb legyél benne másoknál. Az kit érdekel? Hát mondjuk elég sokakat sajnos, de ez a probléma. Magaddal versenyezz, ne másokkal.
2018. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De nincs olyan

Mindent probaltam és semmit nem adtam fel csak beletörődtek h nem fog menni mert azt mondtak és látszott is

Reménytelen volt

2018. máj. 7. 18:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy mennyi ideig csináltad ezeket a hobbikat, ha 1-2 hónap után feladod akkor persze hogy így érzel. Előbb utóbb úgy is találsz valamit amiben jó leszel.
2018. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ökölvívás. Egyszerű, frappáns és szép alakot csinál neked, plusz soha nem baj, ha egy lány tud ütni, ezáltal tud magára vigyázni.
2018. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hat volt amit csak 2 hónapig volt amit egy fel evig volt amit 1 meg ilyenek de nekem nem megy

ÉN TUDOM hogy nem megy

Az egyik kisebb tancfellepesrol volt egy video és rettentoen gaz voltam

Masok gyönyörűen szepen táncoltak én meg a leghatso sorban botorkáltam és nekem nem megy semmi

De olyan jo lenne mert raadasul meg cukorbeteg is vagyok😔😔

2018. máj. 7. 18:06
 7/18 A kérdező kommentje:

És igen már ennyi mindent és nem ment

Ezután mondjatok h nem vagxok remenytelen

2018. máj. 7. 18:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Gitározz, dobolj, hegedű.. Írj verseket. Történeteket. Vagy ha van valami ami tényleg érdekel téged akkor azzal foglalkozz.
2018. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy mozgásrendszer elsajátítása nem így működik egyáltalán. Nem kellett volna feladd és akkor most már tudnál valamit.
2018. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De nem vagyok jo semmibe akkor sem

Nem akarok zenélni mert azokhoz nincs érzekem és én sportolni szeretnek de nem megy

2018. máj. 7. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!