Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehet, hogy a szüleim...

Az lehet, hogy a szüleim agyát átmossa a tv, meg ilyen kékfeny vagy alapból elmebetegek?

Figyelt kérdés

Most méztem, hogy miket néznek. Aztán mikor fáradt vagyok megeggyanúsítanak, hogy drogozom vagy ilyenek. Mert ott azt látták, meg hogy a telefon is olyan, mint a drog. Meg volt, hogy száraz volt a szám, erre "Habzik a szája, drogozik stb."

Azt persze nem nézi ki belőle, ha mivel büntetik, hogy megver...

Csaknaz ilyen marhaságok maradnak meg.


2018. máj. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem csak a tévével van gond....
2018. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy az első is mondja..itt komoly bajok vannak, ha még meg is vernek a semmiért. Hány éves vagy amúgy? Lefogadom az ilyen családi titkok gyanújának az árnyékában-t nézik.
2018. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de nem most kezdődtek a bajok.
2018. máj. 7. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulsz még? Vagy mit csinálsz? Ha ilyenek, akkor minél hamarabb elszakadnék tőlük. Sose értettem az ilyen szülőket, bár az enyémek is néha bediliznek, de csak mert féltenek és túlreagálnak vélt vagy valós dolgokat. Viszont soha nem bántanának, ez így nagyon nem jó (mint arra már te is rájöttél)
2018. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!