Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fizikailag rosszul vagyok egy...

Fizikailag rosszul vagyok egy embertől, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egy hete találkoztam egy fiúval, akivel egy csodálatos napot töltöttünk el. Hitegette velem, hogy milyen csodálatos vagyok, és alig várja, hogy együtt legyünk. Nem kell mondanom, miket szoktak ilyenkor mondani. Szombaton ismét találkoztunk volna, de megszűnt létezni, nem reagál. Ez alatt az idő alatt olyan undor alakult ki bennem iránta, hogy ha ránézek a chatre vagy a profilképre fizikailag érzem, hogy hányingerem lesz és rosszul vagyok.

Ezt hogy lehetne orvosolni? Esetleg mi ez a jelenség? Ilyen még nem fordult velem elő ezelőtt...



2018. máj. 8. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"ha ránézek a chatre vagy a profilképre fizikailag érzem"


akkor töröld

2018. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól még az állapot fenn áll. Most is trolin vagyok, tegnap óta nem néztem rá, és fáj a gyomrom. Mindenhonnan learchiváltam, hogy ne lássam.
2018. máj. 8. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel ennyit foglalkozni, sok csalódás fog még érni az életben. Töröld le mindenhonnan, aztán elfelejted. Megesik az ilyesmi, nem kell ezen ennyire felhúznod magad. :)
2018. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lelkibeteg vagy.
2018. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te soha se legyél ilyen! Borzasztó dolgot művelt, velem sajnos a lányok szokták ezt csinálni. Elkezdek beszélgetni velük, utána pedig felszívódnak, nem válaszolnak többet. Mit ne mondjak, eléggé fáj, hogy ez már sokadjára történik meg, és még csak meg sem magyarázzák az eltűnésük okát.
2018. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!