Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a szomszédaim?

Miért ilyenek a szomszédaim?

Figyelt kérdés

Itt lakik kb 4 éve egy házaspár,és már amikor ide költöztek jóban voltam a kisfiukkal,aki még kicsi volt nagyon,most 7 éves és én nagyon szeretem a gyerekeket,lehet a jövőben ovónő szeretnék lenni.

Mindíg mikor átmegyek hozzájuk játszani,látom hogy a szülei már 10 perc után haza küldenének,a kisfiú sírt is mikor kisebb volt hogy haza kell mennem,jó gondolom mert még kicsi volt,de 15-30 percet lehetek náluk maximum,mert utána be küldik a kisfiút.Nem értem hogy a gyerekeket miért nem hagyják hogyjátszanak meg kint legyenek a levegőn,nem tudom hogy bírják ki hogy majdnem egész nap csak a lakásban vannak még a jó időben is amikor otthon vannak.

A kisfiútól megkérdeztem,hogy mondtak-e valamit a szülei rólam,és azt mondta hogy igen,hogy elég volt belőlem,stb.

Nem értem,semmi rosszat nem mondok a gyereknek,nem beszélek előtte csúnyán,általában focizni szoktunk,mindíg,vagy valami labda játékot játszunk.

Engem ez nagyon fel bosszant és szeretném valahogy megbeszélni velük,vagy nem tudom,szerintetek?

Köszönni is mindíg én köszönök előre,zárkózottak,nem nagyon kommunikálnak a szomszédokkal.De úgy "tiltják" a gyereket,hogy közben jobb lenne ha inkább kint lehetne mint hogy bent nem tudom mit csinál,tv-zik jó mostmár tanul is..De mindíg is így volt.

Mi a véleményetek erről?



2018. máj. 8. 17:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14/L
2018. máj. 8. 17:16
 2/12 anonim válasza:
91%
Szerintem hagyjad a kisfiut , majd ha folnott lesz terj vissza hozzaa es akkor jatsz vele 😉
2018. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha zavarja őket, hogy ott vagy náluk, hagyd őket békén, nem kötelesek téged állandóan vendégül látni és a privát szférájukba beengedni. Sajnos vagy nem sajnos ez egy ilyen világ mindenki magának való valamilyen szinten.
2018. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszóló,felvihogtam mikor elolvastam a kommentedet,köszi xd :D

Utolsónak is köszi a választ.

2018. máj. 8. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert amíg náluk vagy ők felelnek érted... nem elég nekik egy kis gyerek, kaptak pluszba egy tini lányt, akire felügyelni kell. Történik valami kis baleset, amíg ott vagy, őket veszik elő. Lehet, hogy jót akarsz, de ez nekik teher...

Öcséim is hazahozták a barátaikat, anyám nem győzte kiszolgálni őket, figyelni nehogy kinyomják véletlen egymás szemét. Ez egy idő után fárasztó tudd lenni és roppant kényelmetlen, hogy egy idegen külsős belelát a mindennapi életükbe...

2018. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ő túl zárkózottak, te viszont túlságosan tolakodó vagy. Van bőr a képeden újra meg újra visszamenni, mikor rendszeresen megkérnek, hogy húzzál már haza? Nem érzed magadtól, hogy ez milyen tahó viselkedés? Hagyd már békén őket. Várd meg, hogy hívjanak, hívatlanul ne mássz rájuk többet.
2018. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mászok rájuk! A kisfiú hív át mindíg! Az anyukája meg megengedi..csak nem túl lelkes..viszont azért van amikor igen..Nem vagyok tahó,rosszul értelmezted amit leírtam!
2018. máj. 8. 19:52
 8/12 A kérdező kommentje:
És mindíg az udvaron vagyunk!
2018. máj. 8. 19:54
 9/12 A kérdező kommentje:
És sosem kérnek meg arra hogy húzzak haza! A kisfiúnak mondják,hogy mostmár be kell mennie!
2018. máj. 8. 19:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Néhány embernek nem ártana szövegértést tanulnia..kedves utolsó:))
2018. máj. 8. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!