Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok a sablonos...

Ti is utáljátok a sablonos kérdéseket?

Figyelt kérdés
"Milyen napod volt?" "Mi újság?" "Mit csinálsz?" egyikre sem lehet mit mondani... sokan sokszor csak azért beszélnek, hogy járjon a szájuk, de én pl. soha nem voltam ilyen típus. :D és ez nem csak ezekre a kérdésekre vonatkozik, hanem egyébként is...ha nincs érdemi mondanivalóm, nem szövegelek csak azért, hogy megtörjem a csöndet, pedig nőből vagyok, akik ugyebár alapból beszédesebbek.:D de én nem, és emiatt sokszor kimértnek tartanak, pedig nincs nekem bajom senkivel, csak hát... ilyen típus vagyok, az apukámtól örököltem.:))

2018. máj. 9. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
De azert kiirtal egy ertelmetlen kerdest ezzel kapcsolatosan es hozza egy 300 szavas indoklast, amiben meg apukad jellemere is kitersz. Kerlek meselj meg.
2018. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csendességnek is vannak előnyei.
2018. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdezésnek is van művészete így tanultuk.A főiskolán mondta egy tanárom benne sok minden maradt, amit nem tudott megosztani másokkal, mert nem a helyes kérdéseket tették fel neki.

Amit utalók amikor valaki csak azért kerdezi meg hogy vagyok? Mi ujsag nálam mert önmaga miatt akar találkozni velem.A kérdésből meg kiérződik egyfajta megszokás.

2018. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is utálom: - Hogy vagy? - Kösz, jól! - Mi újság veled? - Semmi különös.

A kedvencem, amikor elkezd valaki arról beszélni, hogy épp milyen idő van, miközben és is látom-érzem... :D

Ezekre a felszínes kérdésekre mit lehet válaszolni?

Kb. ennyit.

2018. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én nem utálom a kérdésedet. ;)
2018. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akik kimértnek tartanak, azok a személyek szokták igényelni, hogy beszélj velük?
2018. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régen úgy voltam, hogy utálom, főleg a netes "Mizu"-kat.


Manapság viszont rendszeresen megkérdezem munkatársaim, mi a helyzet, mi újság, amikor beérek vagy fordítva ők is megkérdezik. Egyrészt jelzés arra, hogy lehet velünk pár szót váltani, másrészt egyfajta kedvesség.

2018. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyentől hólyét kapok, mert semmi értelme. Az embernek rendszerint úgyis önmaga kell megoldani sokmindent...
2018. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak szerintem ironikus hogy feltesz egy teljesen értelmetlen kérdést, és hozzá nem sokban passzoló leírást, amiben azt ecseteli, hogy nem pofázik feleslegesen, a szöveg mégis bővelkedik az oda nem illő információktól?
2018. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!