Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konyhába mosogató embertől...

Konyhába mosogató embertől (kisegítő munka) miért kérnek FÉNYKÉPES önéletrajzot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy a főnök képeket gyűjt a recska albumba.
2018. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Elenios-E ***** válasza:
66%
Mert nem akarnak romát felvenni.
2018. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom elment az egésztől a kedvem. Jelentkeztem itt vidéken pár helyre konyhára,hívtak egy helyre, de szerintem csak azért,hogy megnézzenek. Én nem tudom mit,kit várnak ezek az emberek, vagy hogy kéne oda menni, rajzolt szemöldökkel, tűsarkúba, tanga bugyiba egy kis köténnyel magam előtt, nevetséges. A többi helyre már elsem megyek ahova hívtak.
2018. máj. 10. 15:59
 4/19 A kérdező kommentje:
# 2: Nagyot tévedsz, a férfiaknak édes mindegy, ha mutatós, felvágták a nyelvét már is nyert ügye van.
2018. máj. 10. 16:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért? Kőröznek, vagy mi bajod? Hát így nem nagyon lesz munkád.
2018. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Elenios-E ***** válasza:

Természetesen az is lehet, hogy férfiakat keresnek (bár akkor felesleges lenne a fénykép), csak nem lehet kiírni, mert diszkriminatív lenne. Vagy lehet csinos fiatal csapokat keresnek, akik majd plusz pénzért tesznek még ezt-azt.


Bár megjegyzem, hogy Magyarországon a legtöbb helyen egyébként is fényképes önéletrajzot kérnek.

2018. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem köröznek,de még az interneten sem mutogatom magamat,nem ám hogy egy idegennek, aki nem is biztos, hogy alkalmaz oda adok magamról egy képet.Különben meg, miért , ha úgy nézek ki mint az elefántember akkor nem vagyok jó mosogatni, vagy mi?
2018. máj. 10. 16:08
 8/19 Elenios-E ***** válasza:

Akkor ne jelentkezz erre az állásra, szíved joga.

Keress olyat, ahova nem kell fényképes önéletrajz.

2018. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehet én választottam rosszul,népkonyhára, vagy hajléktalan konyhára kellett volna jelentkeznem :) ott biztos, nem az a fő, hogy ki,hogy néz ki.
2018. máj. 10. 16:36
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk a fényképnek egyéb kiválasztást segítő szerepe is van. Nem gondolod??

De... akkor nem jelentkezel, és kész.


Egyébként olyan csúnya vagy, vagy mi a gond a külsőddel?

2018. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!