Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eszes/okos nők segitene...

Eszes/okos nők segitene valaki megváloszolni ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

Szóval van bennem egy kérdés amit régóta nem tudok megválaszolni magamban, és nem is tudom hova tenni igazából a helyzetet sem a személyt hanem csak úgy VAN az életemben...de ott is csak félig meddig de azért ott "motoszkál" amit nem értek.



Alapból egy kisebb helyen élek, itt mindenki eléggé ismeri a másikat (utálom is benne) de most itt nem ez a lényeg.


Itt egy kicsit másképp mennek a dolgok, szóval volt itt már nagyon sok dolog/eléggé ismert is vagyok az emberek körében (annyira nem érdekel).


Maga a kérdés amit nem értek, és nem sikerül sehogy megfejtenem 2 éve a következő.


Sok lánnyal voltam itt együtt, vagy csak kavargattam,fellángolás...szóval mindig volt valami.


De van egy lány aki felett nem tudok elsiklani már hosszú éve, vagyis pontosabban kettő!



Ezzel a lánnyal konkrétan még nem is igazán voltam úgy...inkább csak egy fellángolásnak lehet nevezni viszont a viszonyunk számomra érthetetlen (lehet emberi lény számára is az, nem tartom kizártnak) viszont amit leirok az valós, és valaki ha tudna segiteni benne nagyon megköszönném!



Alapból ezzel a lánnyal lelkileg szar állapotban jöttem össze...ő is szarúl volt szóval lényegében egymáson az összes eddigi csalódásainkat levezettük én voltam a hibás az első x-barátja hibáiért is és forditva is ez volt.


Nagyon csúnyán szétváltunk fogalmazzunk úgy kb 2 hónapig tartott ez a vadrománc nagyon heves volt, és furcsa.


Ezután kis idő múlva macskaegér játék következetett amit szerintem mindenki ismer ...se veled se nélküled ok.


Ezután megpróbáltunk össze jönni mert valamiért szeretjük mégis egymást (őszintén szólva soha nem éreztem hasonlót) sok barátnőm volt de mint vele soha éreztem ilyen szarúl sem magam, ha úgy adódott meg jól sem.


Na éppen ezért ennek a kisérletlnek botrányos vége lett.


Beletörődtünk mind a ketten, hogy egész egyszerüen nem vagyunk egymáshoz valóak!


még egy kis idő eltelt változtak bennem a dolgok, és benne viszont nem felejtettük el egymást!


Megint összejöttünk pár napra teljesen TELJESEN véletlenszerüen vagy nem is tudom ezt is hova tenni.


Elvoltunk még 2 napig egymással igy-úgy ÉS ISMÉT szétmentünk amire már mind a ketten felvoltunk készülve :D szóval nem is csalódtunk.



A lényeg az, hogy ez a lány jobban ismer mint a tenyerét és forditva is igaz...nem szimplán a csajom volt nem tudom SEHOVA sorolni.


Mind nő vonzó néha kicsit össze-b**k a dinamikát szóval még barátságnak SEM , de még haverságnak sem mondható ez az egész.


Viszont ex barátnőnek sem tudom mondani...félig meddig annak.



Szó szerint egymásnak segitettünk egymást kiheverni, de igazából szeretjük egymást (nem szerelemből hála isten) hanem csak szimplán.


Valamiért mégis annyira érdekes amikor igy összejövünk, hogy igazából ezt érzed amikor ránézel "foglalmam sincs mit keres megint elöttem, viszont nem tudom bántani és kedvelem/szeretem ezért megcsókolom" :D most máshogy nem tudom leirni.


Gyerekesnek tünik az egész de mégsem az...a kettőnk k9zti románcban már sok ember "sérült":D úgymond.



Valahogy nem értem miért van ez.


Azt érzem, hogy vele letudnám élni az életem és szeretem! Ami számomra megdöbbentő és IJESZTŐ IS hogy olyan az egész lány hogy kitalálja a gondolataimat, de ez időközben jött nem alapból volt ilyen..kajak fog egy papir fecnit és ami legmélyebben van a szivemben leirja!!!


IDEGESITŐ


de imádom érte és sokszor azt érzem hogy elvagyok nélküle veszve, szükségem van rá.


Volt már más lány is az életemben közben, de nem egyáltalán nem érdekelnek :/ nem tudom miez az egész.



Pedig elviselem a hiányát is,azt is ha mással van együtt ő is én is kajakra akár 1 évig is most csak egy példát mondtam.



Viszont valahogy igy egymásnak ott vagyunk, és nem tudom miért...nem is beszélünk valamikor 1-2-3 hónapig vagy fél évig de aztán megint.


Stabil kapcsolata nincs, azt sem mondanám hogy az a k**a tipus, nem bulizgat stb stb...nem értem.



Én férfiként eléggé az a k**a tipus vagyok csajozok, bulizgatok de unom nem is érdekel az egész már anniyra...



Most ez milyen helyzet?


Tényleg nagyon megköszönném, hogy egy okos nő / vagy több ezen az oldalon letudná irni miért lehet ez.


Vagy női szemmel miért lehet ez.



Köszönöm a válaszokat! :)


2018. máj. 11. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
telefonról irtam bocsánat a fos helyesirásért.
2018. máj. 11. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából, szerintem magadban kellene tisztáznod, hogy mit jelent számodra ez a lány.
2018. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hm értem :) köszönöm!
2018. máj. 11. 20:12
 4/4 anonim válasza:

Szia, szerintem csak barátként szeretitek egymást, és azért van néha az a "tűz", mert örültök, hgy van végre valaki, aki megért titeket, és ugyan az a gondolkodás módotok. De ez, mint ahogy leírtad, nem azt jelenti, hogy egymásnak vagytok teremtve. Talán, ha mindketten találnátok egy párt, akkor nem éreznétek ezt egymás iránt. Viszont szerintem, abszolút csak barátok vagytok, voltam nem ilyen, de hasonló helyzetbe. Tudom milyen :D.

Szóval, esetleg amég nem találtok magatoknak valakit, addig barátság extrával, de ez valószínű több nem lesz. Örüljetek, hogy van ellenkező nemű barátotok, mert sokszor jobban megtudnak érteni, mint egy azonos nemű.

Lényeg, hogy csak barátként éreztek egymás iránt:).

2018. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!