Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek a leggonoszabb...

Azok az emberek a leggonoszabbak, akik egykor a legjobbak közé tartoztak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Kutyafülét aki az, az annak született, nem volt az ilyen ember soha jó, nem ám legjobb. Max ha rászólnak, akkor képes valamit változtatni magán, aztán megjátszani, hogy ő a jó.
2018. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2018. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden lehetséges. Lehet, hogy alapból gonosz valaki, lehet, hogy megutálta a "jótét" szerepet, ezért váltott.
2018. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

SPOILER AKI NEM LÁTTA A STAR WARST NE OLVASSA TOVÁBB!



Anakin :D

ő volt a kiválasztott és ő lett Darth Vader

2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anakin már azelőtt is hataloméhes volt, hogy jedi lett volna.
2018. máj. 12. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami. De nem minden esetben.
2018. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kétlem. Én is iszonyatosan naiv és hippi beállítottságú voltam világ életemben, de még ennyi csalódás után is csak a naivságomból vetkőztem ki, ugyanolyan békés természetű vagyok, sőt.

Ellenben igencsak sok "jó" emberrel találkoztam, akik magukat jóként látták, kívülről viszont ez nagyon nem így volt. Az ilyenekben általában eleve benne van egy erős negatív jellem, csak legtöbbször észre sem veszik, vagy egy nagyobb traumáig gyávák élesben kimutatni.

2018. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!