Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy vékony fiúnak egy...

Ha egy vékony fiúnak egy kövér lány állandóan azt mondja, hogy nem ártana, ha edzene egy kicsit, akkor erre hogy kéne reagálnia?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a lány inkább lekezelő stílusban fogalmazza ezt meg. A fiú megbántani nem akarja, de habár igaza is van, az ő szájából hiteltelennek hangzik. A lekezelő stílus miatt eddig csak közömbösen, semmitmondóan reagált erre a fiú. A lány újból és újból megemlíti ezt, ha összetalálkoznak. A lány a fiú szerint (lehet rosszul gondolja) csak arra hajt, hogy ezzel megalázza, esetleg meghunyászkodjon és köszönje meg a tanácsot neki, hisz ezt sosem négyszemközt említi meg, hanem társaság előtt. 15 évesek mindeketten.

Mit kéne tennie a fiúnak, hogy ez abbamaradjon? Válaszokat előre is köszi



2018. máj. 12. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Neked 20 kilóval ezelőtt is sürgős lett volna, úgyhogy én még ráérek".

Hadd sértődjön csak meg, aki ekkora bunkó.

2018. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz egy tükröt?
2018. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"rád is rádférne, hétfőn ráérsz?"
2018. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van kövér hölgy a közeli ismeretségünkben, mást se hallasz tőle (mi, soványak), mint együnk, többet együnk, mért nem eszünk, ettünk-e már, elfúj a szél, elvisz a betegség, enni kell, hogy lehet már ilyen soványnak lenni... Állításával ellentétben valószínűleg mégsem érzi jól magát a bőrében, hogy kilóg a sorból, de igazából esze ágában lefogyni, inkább hízzon el az ország másik fele is körülötte... azt akkor minden rendben, nincs ki irritálja.
2018. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulturáltan akarod a tudtára hozni hogy ne ő dumáljon már be akkor valami egyértelmű párhuzamot vonj pl: "Tudod hogy az emberek sokkal kíváncsibbak sikeres emberek pénzügyi tanácsaira, mint azokéra akik a hó végéig se jönnek ki."


Ha ez nem működik akkor "Amíg gci dagadt vagy, addig ne pampogjál már itt. Egyenlőre magadat tedd rendbe, és utána se utasítgassál mert kiveszem a kaját a kezedből és elkezdek gyorsabban sétálni!"

2018. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak hogy egy ilyen idióta szólogat be neked. Szerintem kezdj el a kövér lány jelenlétében dicsérgetni egy vékony/átlag alkatú csajt: "Milyen jó alakod van, szeretem ha egy lánynak rendes alakja van és nem olyan mint egy bálna" stb.
2018. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Valaszlld ezt:


"Ha balnakat is fogad a konditerem meg a sportegyesulet,ahova megyek,akkor mehetunk egyutt..! "


Es rohognek egy nagyot! Szerintem az egesz tarsasag rohogni fog es nyugtazza,milyen laza gyerek vagy.

En imadok rohogni meg poenkodni. Belolem ez mar automatikusan jon.


N/35

2018. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kéne erélyesen és hangosan és durván visszaszólnia, és erős megjegyzést tenni a csaj zsírpárnáira. Elég egy odavetett hangos félmondat, nem kell túlragozni, pl: te dumálsz nekem?? neked még otthon is kondiznod kéne ilyen alakkal!..... aztán sarkon fordulni és otthagyni.

Engem a munkahelyen cikizett folyton egy dagadt faszi mert vékony vagyok (tök jó alakom van csak rám szállt), egyszer elszakadt a cérna és mindenki előtt megmondtam neki, hogy jó lenne ha leszállna rólam, nézzen inkább magára, hogy már járni alig tud a hasától. Aztán majd ha egy kigyúrt adonisz néz vissza a tükörből akkor beszélgethetünk. Azóta sem ő sem más nem tesz megjegyzést. Az ilyesmit egyszer kell csak lerendezni.

35N

2018. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Wow, azt hittem kamu, de tényleg nincs humorérzékük a nőknek.

Ezek a visszaszólások nagyon gázak

2018. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És te írtál jobbat? Ja, nem, bocs, te csak azért jársz a kérdések alá, hogy a válaszolókat pontozgasd lefelé, meg beszólogass. Sokkal kevésbé gáz.
2018. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!