Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék egy "keményszívű...

Hogyan tudnék egy "keményszívű", kemény akaratú embert megtörni, megpuhítani?

Figyelt kérdés
Van a közvetlen környezetemben egy kegyetlen ember, akivel egyszer komoly verekedésig fajult a dolog. Viszont amit csinál, azzal leépíti saját magát. Már próbáltam beszélni vele, de semmiképpen nem akar. Jelenleg nem szólunk egymáshoz, de ha így megy tovább, hamarosan nagy balhé lesz. Valahogyan meg kellene puhítani. Milyen módszert ajánlanátok? (Lehetőleg ne brutálisat...)

2018. máj. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Elöször is ha verekedsz vele, akkor te sem vagy túl értelmes ember.


Másodszor megváltoztatni egy felnött embert nem lehet.


Harmadszor az ö életébe ne akarj beleavatkozni, mert az nem a te dolgod.

2018. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek van egy gyenge pontja, az a sámli amin áll. ha ezt megtalálod lehet vele kezdeni valamit. de én se avatkoznék mások életébe, még akkor se, ha szerinted jó. mert ami neked jó, az másoknak is az??????
2018. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől kegyetlen? Miket csinál?
2018. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az ember mindenkit kihasznál, és ő akar lenni a főnök és el van szállva magától, hogy ő mekkora egy atyaúristen már és lelkileg mindenkit bánt, terrorizál. És amiért én nem akartam ebben részt venni, nekem támadt. Semmiből nem ért, a szép szóból sem. A helyzet olyanná vált, hogy itt valamit muszáj tenni, mielőtt végleg elfajul a helyzet. Mit ajánlanátok?
2018. máj. 16. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig csak ködösítesz - egy csaadtagról, afönökdöröl vagy kiröl van szó????


Ha családtag, akkor elkerülni/elköltözni, ha fönök, másik munkahelyet keresni.


Az illetöt megváltoztatni nem lehet, a megoldás, ha elkerülsz a közeléböl (meg aki másnak probléma, az is)

2018. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire megakarod puhitani legyel nagyon kedves vele esetleg lepd meg valamivel! A jóra mindenki érzékeny ahogy rosszra is!
2018. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melikének igaza van.

De tudni kéne az erőviszonyokat, te emnnyi idős vagy ő mennyi idős, családtag -e vagy munkahelyi személy, hogy min vesztek össze álladóan?

Lehet e vele beszélni, hogy lehet ő a főnök de akkor csinálja jól és akkor adni kell neki egy ultimátumot, ami szerint ő lehet a főnők.


Elég szar egy háztartásban olyan emberrel együtt lakni akivel nem lehet megbeszélni dolgokat, szerintem nincs olyan, hogy ne lehetne valamit megbeszélni, szerintem gyenge vagy és nem mersz vele konfrontálódni verbálisan.

2018. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!