Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen elmondtam a szüleimn...

24 évesen elmondtam a szüleimnek a szócfóbiával kapcsolatos problémámat, de úgy érzem nem esett le nekik, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ők voltak az egyetlenek akikben úgy éreztem, hogy meghallgatnak őszintén, kicsit segített, legalább is abban, hogy el tudom képzelni, hogy pár év múlva tényleg normálissá tudok válni, némi kemény munka után


De mégis úgy érzem, hogy totál nem jött le nekik mi ez az egész, aki segítségért fordult az, hogyan tette?


24f



2018. máj. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmentem pszichiáterhez. Egy egészséges ember sosem fogja megérteni, hogy mi zajlik le egy másik ember fejében. Hacsak nem vagy asztmás, te is csak sajnálgatni tudod azt asztmásokat de fogalmad nincs, milyen egy igazi roham.

Próbálhatod magyarázgatni ha vevők rá, elmondhatod hogyan kezeljenek, ha pánikrohamot vagy hasonlót kapsz - nekem ez jött be a legjobban.

Azt ne várd tőlük, hogy megértsék, mert amíg nem élték át, egyszerűen nem tudják elképzelni sem és ez így normális.

2018. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neken is szociális fóbiám ami miatt nehéz a hétköznapok de nem tudja senki hogy az vagyok . Nem is akarom h tudják úgy se értenék meg :D Szerintem az a legjobb ha önerőből " győződ " le . A gyógyszereket meg hanyagold .

Hajrá !

Ui : nekem a sport segített sokat *

21/F

2018. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem *
2018. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők nem tudnak segíteni. Szakember tud.
2018. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!