Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikre mondjátok azt hogy proli?

Kikre mondjátok azt hogy proli?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hivatalosan

[link]


hétköznapi értelemben, aki csóró, műveletlen, egyszerű ember

2018. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Én akkor használom amikor ideges vagyok és olyan emberekre ,akik többet képzelnek magukról mint amik, vagy éppen elfelejtik azt, hogy honnan jöttek, hogyan indultak, csak feltörtek esetleg mint a büdös víz.
2018. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Attól mert valaki kétkezi munkás még nem lesz feltétlenül proli.

A prolik munkások, alkalmazottak.Nem hajlandóak tenni a jövőjük érdekében.Az államtól várják a jobblétet.A proli szabadidejébe tv-t néz.Mónika show és társai.Ekkor ő különbnek érzi magát és bemagyarázza magának, hogy ő jobb ezeknél.Templomba szerintem nem jár, bár ezt nem mondhatom biztosra.

Olvasni sose olvas maximum a vörös újságot.

2018. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Csak a saját piti kis érdekeit néző piti kis alak. Lehet ám proli diplomás ember is.
2018. máj. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a műveletlenekre használom.

Amiket a többiek itt leírnak nekem az a bunkó (mint következő fokozat) a használatos a tanult, de - bunkó - emberre.

2018. máj. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 írja jól.
2018. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tanulni, kockáztatni, dolgozni lusta emberek akik a kevés pénzüket is cigire, telefonra cseszik el majd sírnak hogy szar a kormány, szar a társadalom, szar a rendszer, mocskos gazdagok.
2018. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 2: De, a proliságát, sem külsőben, sem belsőben, megnyilvánulásaiban, nem tudja meghazudtolni, leplezni, letagadni.
2018. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma felmerült bennem ez a kifejezés, mikor elsétáltam egy panel tövében egy izzadt atlétás tag mellett, aki cigizés közben mulatóst bömböltetett a telefonjából.
2018. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legjellemtelenebb moslék embertípus a pr0li.

Ami undorító tulajdonságokat el lehet képzelni,azt a pr0li produkálja.

2018. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!