Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a marihuána fogyasztókról?

Figyelt kérdés
Ezalatt az olyan fogyasztókat értem,akiknek van rendes munkája/családja...zenész,színész etc.

2018. máj. 17. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon érdekelnek, sőt, inkább füvezzenek, mint vedeljenek, de az olyanokat rühellem, akiknek a füvezés teszi ki a személyiségük 80%át.
2018. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Ugyan olyan normalis emberek mint barki. Attol hogy valaki elnyom egy spanglit ami se neki, se a kornyezetenek nem art, meg nem lesz rossz ember. Az alkoholt viszont betiltanam a pic$aba.
2018. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyenekről semmi.

viszont tesóm nagyon durván tolta évekig és azóta kicsit másabb lett, érzéketlenebb, leszarom típus, meg mintha az empátia érzéke is lenullázódott volna. De a füvet még mindig ártalmatlanabbnak tartom, mint a masszív vedelést.

2018. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább csak az árnyoldalát látom ennek a témának.
2018. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
2 akkor titlsd be az alkoholt, de az internetet is, illetve teremts több millió munkahelyet, amivel az alkoholtilalom miatt munkanélkülivé vált embereket elküldöd dolgozni, változatlan bérekkel, legyen földön dolgozó vagy dollarmilliomos cégigazgato.
2018. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

#5


Legalizacioval sokkal tobb munkahelyet lehetne teremteni. Orvoslas is joval gordulekenyebb lenne, joval kevesebb lenne az eroszakos buncselekmeny es hasonlok. Ez egy eleg gyenge erveles volt reszedrol.

2018. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Magánügy. Viszont a #4 féle konzervatív retardáltakat nem csípem.
2018. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
San Franciscoban élek, itt legalis, szoktam neha egy candyland spanglit venni, eltolom a játszótéren mig a gyerekek hintáznak, asszony meg örül, hogy kint vagyok velük. Jol Lelazit
2018. máj. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
6 nem hiszem, hogy több lenne a munkahely a marihuána legalizációjával (amivel semmi baj nem lenne, sőt) max akkor, ha egyéb drogokat is legalizálnánk (kokain, heroin, krokodil, lsd)
2018. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mennyi ember kell egy komolyabb kanabisz farmhoz? 500 negyzetmeteren atlag 140 ember dolgozik. Ez egy viszonylag kicsi farmnak szamit. Illetve meg a nyers kanabiszt fel is kell dolgozni. Rengeteg melo van vele hidd el, szoval biztos vagyok benne hogy sokkal tobb munkahely jonne letre.
2018. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!