Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyik nap ültem a buszon, nem messze tőlem állt egy velem egykorú fiú. Nagyon éreztem magamon a tekintetét és mikor ránéztem a srácra engem bámult de nagyon beteg fejjel. Külsőleg normálisan nézett ki de a nézése.. Észrevette, hogy ránéztem de utána is folyamatosan bámult, nagyon félelmetes volt. Nem tudtam leplezni, hogy zavar ahogyan néz ilyen ˇÚristen mért bámulˇfejet vágtam kb. Ilyenre mi a helyes reakció? 17L
2018. máj. 18. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Mi a helyes reakció? Örülni, hogy valakinek tetszel, illetve elkeseredni, hogy sok pszichopata nincs gumiszobában.
2018. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Encsovi válasza:
Uh velem is előfordult már... Nem kell figyelembe venni vagy ha esetleg tettlegességig fajul a helyzet segíséget kérni vagy leszállni.
2018. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!