Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szep napot!? Tudnatok segiteni?

Szep napot!? Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy szorongok ha egyedül vagyok itthon illetve ha a kutyával egyedül vagyok itthon akkor is ez van de sokszor akkor is amikor tobben vagyunk itthon es en kint vagyok a kutyaval akkor szorongok.Mit csinaljak??

##szorongas#kutya#egyedullet
2018. máj. 18. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyedül.
2018. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha kertes ház akkor zárd be a kaput. ha nem kertes ház akkor meg zárd magadra az ajtót. gondolom attol félsz hogy bemegy valaki.
2018. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan segíthetnénk?! Nem ismerjük igazán a problémádat és téged sem. Csak azt írtad le három sorban, hogy szorongasz, de azt is zavarosan, hogy mikor, és azt egyáltalán nem, hogy mitől. Elképzelhető, hogy rajtad egy pszichológus tudna segíteni.
2018. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!