Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is nyugosek vagytok, ha...

Ti is nyugosek vagytok, ha reggel el kell keszulni (pl. Munkahely, vagy suli)?

Figyelt kérdés

Ti is sokszor nyűgösek vagytok, (meg akkor is, ha kialusszátokmagatokat!

Pl. Este 11kor lefekszetek

Es 7 korul keltek), ha meloba mentek reggel?


Nem is az alvas

(Nyilvan egy ember nyugos, ha csak 3-5 orat alszik); hanem maga az elkeszulodes:

Arcmosas

Fogmosas

Kaja bepakolása suliba / meloba (de ezt meg lehet oldani elozo este mondjuk)


Esetleg: smink

Fesulkodes (ne adj isten hajvasalo, hajgondorito)


Esetleg reggeli??


Nekem meg van: kontaktlencse berakása (kb 2 percig mosok kezet , mindig ugyelek h tiszta legyen)


Feloltozni


Taska osszepakol (tarca, mobil, fules, ajakapolo, pzs, esetleg: fuzetek konyvek toll jegyzettomb, hataridonaplo, viz, szamologep stb)


Mindent leellenorizni h megvan-e


Akkor meg bkv is...


----


Most komolyan: letezik olyan ember aki nem morcos ezek utan?


En meg sminket se teszek fel (meloba nem kell, nem kovetelik)


Sot, a hajamat is csak megfesulom, nemhogy hajvasalozzak..


Hogy szoktatok ezt kibirni reggelente?


Ez ugye tokre termeszetes dolog?


(Egy barati beszelgetes kapcsan merult fel; mas nem hiszi el hogy nekem ez akkora nyug...


Ti is igy vagytok vele, vagy en reagalom tul a dolgot?


24/l



2018. máj. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ejszakas melo elott vagyok ilyen, mert idopontos...

Nappal nem, mert kelek magamtol szep kenyelmesen osszekeszulok aztan go dolgozni....

2018. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok hárpia, ha bárki hozzám szól :D nagyon utálom, ha reggeli kapkodós készülődés közben zavarnak. Én se sminkelek meg hajvasalózok egyébként, mert így is fél 6-kor kelek és semmi kedvem pluszban ilyenek miatt még korábban.
2018. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nyűg, főleg a sorrendek betartása: ébredés, reggeli, gyógyszerbevétel, kávézás, aztán lehet nagywc-zni, majd mosakodni, fogat mosni, kezet mosni, kontaktlencsézni, szemöldököt rajzolni (mert az nincs), dezodort fújkálni, edzőcuccot összerakni, ebédet összecsomagolni, kulacsot megtölteni, telefont, töltőt, laptopot, belépőkártyát nem otthon felejteni... szóval nekem is nyűg. Régebben sminkeltem, de most már csak a szemöldökömet igazítom, minek szépítkezzek a kolléganőknek?
2018. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20/F

A sulit már megszoktam, 9 év ugyanazokkal a tanárokkal és arcokkal, nem tudnak már megijeszteni. Buszon is oda-vissza aludhatok, már mindenkit túlnőttem aki b. aszakodhatna. A rutin nagy úr, inkább már csak úgy repülnék a suliba, akkor leszek ideges, nyűgös, ha valakire várnom kell.

Egyetemmel nyilván változni fog ez az érzés, de már nagyon várom, nem nagy ár a reggelenti diszkomfort azért, hogy végre számomra értelmesebbet tanulhassak.


Nyaranta, mikor dolgozok én is azt érzem, hogy nyűg. Gyermekkoromban megszoktam, hogy nyaranta egész nap fekhetek, eddzhetek, bringázhatok, most meg azon izgulok, hogy a munkában semmit ne rontsak el. Nem félelem ez, inkább szorongás, és emiatt vagyok nyűgös.


A korán kelés nem probléma, nincs összefüggés a kialvatlanságom és a nyűgösségem között.

2018. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%

Este 11 éjfél körül fekszem. Reggel apám 4 óra körül megkezdi a mászkál ast. Fél 6-kort és ha nem válaszolok neki jól érthetően, akkor, újból, újból.

A cuccaimat belecseszkedem csak a táskába, rohanás a buszra, amit épphogy elérek.

Igen.

2018. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Én még mosolyognék is ha 7 kor kéne kelnem... addigra már csúcsra járattuk a gyártósort, készülnek az aznapi statisztikák, előrejelzések
2018. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden reggel hányingerem meg dührohamom van a készülődéstől de komolyan :(

De hát muszáj.

2018. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!