Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nem esik...

Magyarországon miért nem esik szó többször a Jófiú Szindrómáról?

Figyelt kérdés
Én tudok angolul, de ettől függetlenül zavar, hogy sokkal kevésbé esik szó magyarul róla, mint angolul. Angolul egy csomó cikk és videó beszél róla és magyarázza el különféleképpen, magyarul meg összeseb 3 cikket találtam róla, és azok is legfeljebb közepes minőségűek voltak, pedig szerintem erről kb. mindenhol fontos lenne "beszélni".

2018. máj. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem akkora hétköznapi jelenség (ha a "nice guy"/"nice girl" emberekre gondolsz akik bepróbálkoznak nálad nem pozitív válasz esetén elhordanak mindenféle k|rvának), hogy komolyabban foglalkozzanak vele.
2018. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem feltétlenül mondják k**vának azt akik visszautasítják őket, ennek is vannak különféle változatai.
2018. máj. 18. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
#1el ellentétben én azt mondom, hogy túl általános jelenség itt a nice guy effektus, ezért már természetesnek vesszük...
2018. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, és ha nem tudnék angolul, akkor lehet hogy még mindig nem olvastam volna róla.
2018. máj. 18. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez au, amikor az itteni rohadó lelkű, nőgyülő lúzerek arra fogják a sikertenségüket, hogy ők túl jó fiúk és a csajok a bunkókra buknak?
2018. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. máj. 19. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 nincs olyan h lúzer te sznob nyomorék.
2019. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!