Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem régen voltak yugioh...

Nekem régen voltak yugioh kártyáim de eladtam öket és már nagyon megbántam, más is járt már igy?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelött 15 évesen adtam el nagyon sok lapot pár ezer forintért. de most eszembe jutott és ugy megbántam. el kellett volna tenni emlékbe. ráadásul vannak emberek még ma is akik a nagyon ritka lapokért sokat fizetnek. nekem nagyon sok ritka kártyám volt. am azért adtam el mert rájöttem hogy igy sosem fogok leszokni a yugioh kártyákal való játékrol, de akkor is megbántam. a tesz veszen adtuk el ha jol emlékszem.

2018. máj. 18. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mik azok. Szerencsére én nem adtam el semmit, még a Tazók is megvannak meg a pupákok is. :D
2018. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
hát nekem tele a fiók , de nem hogy eladáson KIDOBÁSON gondolkozom
2018. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
olyanom is volt, meg beyblade is de az tönkrement. viszont a yugioh volt a legjobb az összes közul. a pokémonoknál is jobb volt. ha ezeket ismered akkor a yugioht is ismerned kellenne mert nagyon nagy szám volt ez akkoribban.
2018. máj. 18. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2


Jó hülye vagy, mert az ilyesmiket simán el lehet adni, ha nem is csillagászati összegekért... Ezért nem érdemes kidobni semmit sem, már a szemeten kívül.

2018. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ne dobd ki öket. én se azért bántam meg mert játszani akarok velük hanem azért mert mégis csak emlék és szivesen nézegetném néha a régi kártyáimat. jo gyerekkorom volt.
2018. máj. 18. 21:20
 6/20 anonim ***** válasza:

3


Így hallottam már a szót, de nem emlékszem rá, hogy menő lett volna. Biztos, hogy a pokémonokkal egy korszakban volt ez?

2018. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
már nem nagy szám a yugioh. de valoban el lehet adni mert vannak olyanok akik nem tudtak kinöni belöle. én ismertem egy ilyen felnöttet de az csak eredeti yugioh kártyákat vett volna. ezalatt nem tudom mit értett pontosan nem is tudtam hogy létezik nem eredeti yugioh kártya.
2018. máj. 18. 21:23
 8/20 A kérdező kommentje:
a pokemon után bejött a beyblade és aztán jött nem sokkal késöbb a yugioh is.
2018. máj. 18. 21:24
 9/20 anonim ***** válasza:

7


Mindennek vannak gyűjtői.


8


Szerintem akkor addigra már kinőhettem ezekből a trendekből. :)

2018. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én PS2-es játékkal voltam így,sajna már nem lehetett kapni mikor megbántam

Nekem am Duel Masters-ből van tele a padlás :)

2018. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!