Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a lányokkal való kommunikációs képességemet, később legyen esélyem ismerkedni velük, hogy legyen esélyem a jövőbeli barátnőmet megtalálni? Azaz hogyan kezdjem el a csajozást?

Figyelt kérdés
Mi hiányozhat belőlem? Mindenki azt mondja hogy helyes vagyok képről. Csak azokkal tudok normálisan viselkedni (nem visszahúzódóan és feszülten, akit, ekiket ismerek). Hogyan tudnék ezen változtatni. De velem egy neműekkel egész jól kommunikálok... Köszönöm szépen a segítséget előre is! 24/F
2018. máj. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj emberként a lányokra. Ennyi a titok.
2018. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

24f itt

jaja, nekem is az vált be, ha elképzelem mintha az unokatesóm lenne aki csaj, vagy valaki nőnemű korodbeli rokon akit nem tekintesz rokonnál semmi többnek, amikor ezt igazán áthatóan bele tudod itatni a tudatalattidba akkor fogod elérni a változást


ugyanezzel küzdök egyébként, kb 9 éve volt 1 barátnőm, meg pár diszkós csaj amikor részegen laza voltam, de tényleg ennyi, józanul "átlag" társaságban csak szenvedek


SIKERT!

2018. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Ezt hova tovább fejleszteni? Van beszélőkéd, ne légy ratyi. Egy 5 szavas kérdésből csináltál egy 18 szavasat. (Csak kb, nem számoltam meg)
2018. máj. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk internet kezdj el irogatni,ismerkedni lányokkal.irj rájuk hogy szia hogy vagy,milyen volt a napod vagy mutatkozzatok be egymásnak mesélj magadról ha a lány is szeretne téged jobban meg ismerni esetleg ha látsz róla mondjuk képet facebookon akkor megdicséred hogy milyen szép stb.esetleg ha jobban össze ismerkedtek,hozzatok össze egy talit,hívd meg egy kávéra,moziba vagy menjetek el sétálni ilyesmi. /L
2018. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

" hát mondjuk internet kezdj el irogatni,ismerkedni lányokkal.irj rájuk hogy szia hogy vagy,milyen volt a napod vagy mutatkozzatok be egymásnak mesélj magadról ha a lány is szeretne téged jobban meg ismerni esetleg ha látsz róla mondjuk képet facebookon akkor megdicséred hogy milyen szép stb.esetleg ha jobban össze ismerkedtek,hozzatok össze egy talit,hívd meg egy kávéra,moziba vagy menjetek el sétálni ilyesmi. /L"


Ezt csinálom imár három éve, de sikertelenül. Egyszerűen nem jutok el három napnál tovább a beszélgetésben. Eléggé fárasztó minduntalan sikertelenül próbálkozni.

2018. máj. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!