Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha nagyon...

Szerintetek gáz ha nagyon érzelmes vagyok? 17f

Figyelt kérdés
Ez a legnagyobb gyengém, hogy lelkileg sérülékeny vagyok...
2018. máj. 19. 00:28
 1/8 Saku14 ***** válasza:
Miert lenne gáz? Es ezt nm igy kell felfogni h gaz v sem.. Ilyen vagy es kesz , nem tudsz nagyon ellenne tenni. 17/L
2018. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de neked azért okozhat nehézségeket, tekintve hogy rengeteg az érzékelten, bunkó, flegma stb ember, akik élvezik ha megbánthatnak másokat. Ha te még erre érzékeny is vagy, akkor lesz - mint ahogy nyilván már volt is - sok kellemetlen élményed.
2018. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Örömmel tölt el, hogy nem minden fiú olyan érzéketlen, mint a korosztályom nagy része. 17/L
2018. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a válaszokat. Azt hittem h a lányok nem nagyon szeretik, mert az már "nem elég férfias". És igen, elég sok kellemetlen élményem volt már...
2018. máj. 19. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában teljesen rossz az általános vélekedés erről a témáról...mint ahogy ezt az írásod is bizonyítja... mi szerint azt hitted az 'érzélmesség nem férfias'... Pedig az! Egy férfitól a bátorságot szokták elvárni. Na már most, ha te érző ember vagy és ezt vállalod, akkor sokkal nagyobb bátorságról teszel tanúbizonyságot, (hiszen minden nap szembenézel azzal hogy megsérülhetsz) mint az aki elbújik az érzéketlenség páncéljába, hogy elkerülje az esetleg sérüléseket. Ezt tartsd szem előtt! Így gondolj magadra!

25F

2018. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy ilyen válasz nagyon sokat segít :)
2018. máj. 19. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Pacsi kérdező én is túl érzelmes vagyok, eddig majdnem minden ismerősöm emiatt csak úgy otthagyott, egy gyerekkori ismerősöm van(lány) aki szerint ez aranyos és neki tetszik 😂😂😂

15/F

2018. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne gáz!? Ahogyan azt előttem már írták, valóban így van, hogy aki érzelmes, és ezt ki is meri mutatni, az nem bújik páncél mögé, hanem egyfajta módon vállalja a "sebezhetőséget" - mert neki van elég lelki ereje ahhoz, hogy ne kelljen bújkálnia.


Lehet, hogy korábban "gáz" dolognak számított, mostanában viszont határozottan azt tapasztalom, hogy ezen a téren már benőtt a feje lágya az embereknek, és megtették már azt a felismerést, hogy ez egy kib...szottnagy dolog. Hogy valaki van olyan befogadó érzelmileg, hogy hatással legyenek rá dolgok, és ezt vállalja (mint egy véleményként, visszaigazolásként válaszolva a kiváltó forrásra.)


Szóval ez egy hatalmas nagy kincs. Örülj neki, hogy Te ezáltal olyan dolgokat is be tudsz fogadni, amit sokak nem... És mint mondtam, ez egy igen nagy érték, ami becsülendő. És tapasztalataim alapján napjainkban inkább felnéznek az ilyen érzelmes illetőkre, nem pedig lekicsinylik őt.

2018. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!