Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

A csapból is Harry herceg és Meghan Markle esküvője folyik. Mindenhol ott vannak. Most olvastam, hogy a nőt a nővére után a bátyja is elkezdte támadni.

És ebből az van leszűrve, hogy irigyek a nőre és azért terjesztenek bizonyos dolgokat. És szegény Meghannek mit el nem kell viselnie...

Az senkinek eszébe sem jut, hogy igazak, amiket mondanak; hogy csődbe vitte a saját apját, semmiféle támogatást nem nyújt nekik stb.

Persze senki nem tud annál többet, mint ami le van írva, én sem, nem is az én dolgom.

De ha már több családtagja is ennyire negatív véleménnyel van róla, miért ennyire biztos, hogy csak irigyek rá? Most, hogy hozza fog menni egy herceghez egy szentéletű nő lett belőle, aki biztos egy nemes lelkű jó ember, aki senkinek nem tud ártani?


És mielőtt valaki szóvá teszi, hogy nincs e jobb dolgom, mint ezzel foglalkozni, nincs e saját életem stb. De, van jobb dolgom, csak naponta 20 ilyen cikket latok, kedvelem a királyi családot, így olvasok is róluk, és kíváncsi vagyok ti mit gondoltok errol.



2018. máj. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat pénzekért lehet eladni a királyi családról készült cikkeket, képeket. A nők pláne zabálják, hisz' annyira romantikus. Engem teljesen hidegen hagy az egész hacacáré. Semmi közöm hozzájuk, de még az angolokhoz se.
2018. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2018. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesít,szerintem 1-2 írank róluk az oké de hogy mindig az már nem.
2018. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Kit érdekel!?!?

Én meg 0 cikket látok erről., szóval valamit rosszul csinálsz, esetleg tényleg foglalkozz a saját életeddel, mert mégiscsak több időd jut ilyen gyökérségekre....

2018. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Engem is idegesít, meg az is, hogy muszáj volt egy jól kinéző ír családi hátteret teremteni neki, különben a britek nem fogadták volna el a mesztic csajt.


Az is zavar, hogy nem Patrick J. Adams-sel házasodott össze pedig igazán jó párt alkottak a Suits-ban.

2018. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!