Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólnak bele idegenek...

Miért szólnak bele idegenek más dolgaiba vagy vitájába?

Figyelt kérdés
Főleg az idősebb emberekre jellemző, hogy nem valós megoldást adva beleszólnak más dolgába. Ez a mai radikalizálódott társadalomban nagyon veszélyes. Az emberek többsége felettébb bosszúálló, akár még a testi épségük is veszélybe kerülhet egy ilyen eset miatt.
2018. máj. 20. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap buszon utaztam a belvárosból a szüleimhez. Felszálltak 3-an az egyik megállónál, egy fiatal férfi, egy csaj (nőnek nem mondanám), meg egy kisfiú. Nem tudom, a csaj és a kisfiú kik voltak egymásnak, de nem bírtak magukkal, a kisfiú izgett-mozgott, ami még érthető is az ő korában, a csaj meg ráütött, megfogta a tüsi haját és azt húzta, így próbálta "viselkedésre" bírni. Senki nem mert szólni nekik (nem megyünk házhoz a pofonért...), de azért a velük lévő fiatal férfi észrevette, hogy az utasoknak nem tetszett ez a civakodás, neki kellemetlen volt a szituáció, és többször rájuk szólt.
2018. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét esetről van szó? Nekem a kérdésedből ez jön le.
2018. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
08:22 : Sokszor látok és néha résztvevője is vagyok ilyen szituációnak.
2018. máj. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!