Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek rajtam kívül még...

Léteznek rajtam kívül még olyan nők akik nem félnek az egerektől?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Én csak a rovaroktól pánikolok😂
2018. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Jelen! :-D

Mindig élve fogom el őket, és kiviszem a közeli rétre. Én azt nem értem miért kellene tőlük félni.

Egyéb állatoktól sem félek, inkább undorodom, mint béka, meztelencsiga stb. De az egér szerintem aranyos.

2018. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem amúgy az egeret,undorodom tőle, de ha meglátok egyet nem ugrom fel sikítva a kanapéra. :D Eddig minden hölgyike ezt csinálta akivel együtt láttam egeret,ezért a kérdés
2018. máj. 20. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Pókot is lazán kiviszem. A kisebb ízeltlábúaktólvagy rovaroktól néha kellemetlenül érzem magam, de nem sikítozok. A napokban volt az, hogy mentem be a fészerbe, két fecske felriadt ott felsikítottam egy picit, mert megijedtem és nem akartsm, hogy nekem repüljön.
2018. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem félek az egerektől.

Kétszer is volt aranyos pici fehéregerem, nagyon okos kis állatok voltak.

Az egyik mindig a vállamon ült, miközben tanultam.

A másikat Puci-Mucinak hívtuk, bárhol is volt, mindig előjött, ha a nevét hallotta.

2018. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sem az egerektől, sem semmilyen rovartól, puhatestűtől, kígyótól és kétéltűtől vagy rágcsálótól nem félek és nem is undorodom.
2018. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem félek semmilyen állattól, legalábbis nem sikítozok vagy játszom az agyam, mint egy hlye pitsa, ha rám repül egy légy vagy méhecske vagy bármi más. Egér nálunk nem szokott lenni a házban (két macskám van, ők mindig megfogják az egereket a kertben), de már volt fehér egerem, hörcsögöm, tengerimalacom és nagyon szerettem őket. Egyedül a csigák, giliszták, férgek, kukacok meg hasonló csúszómászó állatok, amiktől undorodom, de ez is csak abban nyilvánul meg, hogy kikerülöm őket, ha találkozok velük az utcán.
2018. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az egereket. Kiskoromban akartam is otthon tartani, de anyám nem engedte, mert ő retteg tőlük. Végülis kiegyeztünk egy hörcsögben :)
2018. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak az ízeltlábúaktól undorodom, az egérkéket szeretem, szívesen tartanék is párat, ha nem halnának olyan hamar. Néha megesik, hogy egy-egy beszabadul a konyhába, rácsos élvefogó csapdával megfogjuk és elvisszük.
2018. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!