Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lent vázolt esetben “szabad”...

A lent vázolt esetben “szabad” kicsinyesnek lenni és jót nevetni?

Figyelt kérdés
Ha veszel magadnak valamit, ami szörnyen drága, de te vágytál rá és imádod. És az egyik családtagod rettenetesen kicsúfol miatta, mert minek az, túlárazott vacakra adtál ki ennyit, meg sznob vagy és azért vetted stb. Tényleg rendesen igyekszik elrontani az örömödet. Majd kis idő múlva rájön, hogy az adott dolog tök jó, és ő is akar magának... csakhogy ő “okos” vesz egy olcsó másolatot. Akkor megint gúnyolódik egy ideig, hogy te milyen ostoba vagy, amiért kiadtál pénzt az eredetire. És ekkor jön a fordulópont: az olcsó húsnak híg a leve közmondás bejön, az olcsó(bb) vacka tönkremegy 1-2 hónap használat után, míg a tiéd lassan egyéves, és semmi baja. Ekkor mennyire kicsinyes, aki szabadjára engedi a kárörvendést?
2018. máj. 20. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem szabad nevetni rajta, az tesz naggyá és erőssé, ha nem adod vissza neki a kölcsönt, hagyod az élet tanítsa meg őt, érdemes hozzájárulni a világ fejlődéséhez azzal, hogy a minőségre adsz ki pénzt, és nem az olcsó gagyira.
2018. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy fölényes mosolyt azért megdobhatsz.

A családtag a saját frusztrációját vetíti ki rád. Én már az elején leállítottam volna.

2018. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják konzumidiotizmusnak
2018. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én odaszúrnék neki valami kedveset,hogy érezze a törődést :D Mivel ő kezdte a cseszegetést ,lenézést,visszajár a kölcsön neki.
2018. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rákérdeznék a dologra:

"-Na hogy szuperál az olcsóbb változat,kedves rokon?"-közben szélesen vigyorognék és az orra alá tenném az én cuccomat. Lehet kárörvendő vagyok,de talán legközelebb majd nem szórakozik így.

2018. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!