Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk nektek bejon egy olyan...

Fiuk nektek bejon egy olyan lany, aki teljesen termeszetes nem sminkel, divattal nem torodik. Teljesen egyszeru, atlagos lany. Vagy a belso ertekek a fontosak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%

Ühű-űm, bejön például Jessica Alba vagy Katalin hercegnő amiért nincs rajtuk az egysszerű ruhán kívül más mesterséges dolog, mint tetkó, műköröm, műmell, smink, stb. Akin nincs ilyesféle műdolog az meg meri mutatni valódi testét mert van mit megmutatnia smink meg egyéb hülyeség nélkül is.

A smink meg a többi kissé olyan mint ha azt mondaná valaki hogy küld képet de várjak mert photoshoppal először kívánatosabbá dekorálja.

2018. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi!
2018. máj. 20. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem is az, hogy bejön, hanem konkrétan ilyen lánnyal tudom jól érezni magamat.
2018. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Az igazán nők által áhított tiszteletre az a lány méltó aki megtehetné, hogy a természettől kapott szépségére hivatkozva előnyöket kovácsoljon magának, de mégse teszi. Zéró smink, zárt felső, hosszú szoknya, esetleg valami tökfödő, tökély. A csini rucikban járó, szexi cicamacák azért tetszetősek errefelé mert könnyen, gyorsan jut az férfi egy kis betevő falathoz. Az, hogy normálisan fel van öltözve egy nő nem azt jelenti, hogy annak apácának kell lennie, félreértés ne essék. Csak, hogy a hétköznapokban kint más legyen a figyelem prioritása, mint a szex. Ez tetszik a muszlimoknál. Sok más nem feltétlenül, de ha belegondolunk nem olyan régóta lett elterjedt a "divat" diktálta öltözködési forma az etalon, ami "csini".
2018. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Kate Middleton és Jessica Alba is sminkelnek.
2018. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Orulok a valaszoknak,mert kezdem magam jelentektelennek erezni magam emiatt
2018. máj. 20. 12:40
 7/13 A kérdező kommentje:
bocs 😊 ket magamot irtam
2018. máj. 20. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:

bejön és a belső értékek fontosabbak


-mellettem nem lesz ideje órákig csicsázni magát, én magam is ésszerű, gondozásmentes stílust képviselek


-utálom a környezetterhelés ezen módját


-a belső megmarad, sőt ha sok pozitív hatás éri irányomból akkor egyre szépül...ellenben a külső hamar leépülhet


-szóval csak ne szomorkodj ilyenen

2018. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, aki szép, az egyszerűségéből adódóan is szép (lehet).
2018. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a mai snowflake felfogás része az, hogy mindenből erkölcsi dolgot csinálunk és ítélkezünk, de képzeld el, vannak rendes, normális lányok, akik sminkelnek, és vannak értékeik.


Nem azért mondom, már nem vagyok a lány korosztály, de tönkretette a lánykoromat, hogy nem mertem az lenni, aki vagyok, mert érdekelt, hogy mit gondolnak rólam, és a külsőmmel próbáltam megmutatni, hogy ki vagyok. De hogy mutatod a külsőddel, hogy könyvmoly vagy? Ha sminkelsz és ugyanaz a könyvmoly vagy, akkor mi lesz? Mások lenéznek? Érdekelnie kéne?

2018. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!