Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálsz, ha “rossz”...

Hogyan reagálsz, ha “rossz” ajándékot kapsz?

Figyelt kérdés
Olyat, amire sosem vágytál, nem illik hozzád, nem érted miért ezt választották neked. Például negyvenes férfiként plüssvackot, vagy mondjuk fiús lányként sminkcuccot, csillogó bizsut, tehát ilyesmiket, ami értelmezhetetlen.
2018. máj. 20. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ennyit mondok: kösz.


Majd kidobom a legközelebbi ablakon.


Csáó.

2018. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer kaptam egy gulyás konzervet..
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én is gulyás konzervet kapnék.
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak felszínes az ismeretség, akkor udvariasan megköszönöm, aztán eldugom jó melyre a fiókban. Ha közeli ismerőstől vagy családtagtól, akkor szerintem látszik a fejemen a reakcióm, de ekkor is megköszönöm, mert nem akarom megbántani az ajándékozót. De magamban elgondolkodok, hogy mennyire nem ismernek.. mert akkor tudnák, hogy egyrészt ajándékra sem vágyom, másrészt ha már vesz valamit, akkor miért nem figyelt rám semennyire, hogy tudja, mi az ami illik hozzám, a hobbimhoz stb.
2018. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoztam ilyenekkel sosem, nem akadtam fenn semmin, tavaly karácsonykor viszont elszakadt már a cérna.

Az odáig rendben van, hogy 35 éve nem tud senki a kedvemre tenni, egy apró szutyok kis ajándékkal sem, ami a kedvemre való lenne, na de az, hogy még tavaly is egy pizsamát kaptam ami nem is az én méretem, hanem egy ált iskolás 5. osztályos gyereké. Hiába keltem ki magamból, még pótolva sem lett. A pizsi vissza lett cserélve, pénz elrakva, aztán nem kaptam helyette semmit.

Ha kell valami én veszem meg magamnak a saját pénzemből, ennyi.

2018. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3# Szivesen odaadom.
2018. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt utaltam mindíg minden osztály/csapat karácsonyon, hogy én időt és pénzt nem sajnálva válogattam össze a dolgokat én viszont mindíg le lettem rendezve valamivel. Tavaly pl kaptam egy 500ft-os plüssmackót (22 vagyok) és egy képeslapot. Pedig a csaj teli van pénzzel és a társaságban köztudott, hogy imádom a szines filceket, szövegkihúzókat, postiteket.
2018. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Húh, hogy fogalmazzak, hogy érthető legyen.

Ha hozzám közel álló személy csinálja ezt akkor át fut az agyamon, hogy ennyire nem figyel rám, vagy nem beszélgetünk eleget. Ugyan akkor ott van az is, hogy mégis vette a fáradságot és próbált valahogy a kedvemben járni. Akiknek a szeretet nyelve az ajándékozás azok hajlamosak nagyon túlreagálni ezt.

Ha pedig egy olyan személytől kapok ilyen ajándékot aki nem áll közel hozzám akkor nincs is értelme , hogy kattogjak ezen hisz evidens, hogy alig ismerjük egymást, miért várnám el, hogy pontosan tudja, hogy mire vágyok.

2018. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!