Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek újra a régi? 16/F

Hogyan legyek újra a régi? 16/F

Figyelt kérdés

Tudom ez sokaknak elég kifogasolni való kérdés lessz de kérlek ez miatt ne ítéljetek el.

Régebben eléggé páva voltam, ebbe azt értem hogy eléggé úgy öltözködtem és sokkalta lazább voltam. Nem olyan rég volt egy összezörrenésem egy csapat korombeli senkivel, és megvertek/megaláztak. Mikor ez megtörtént teljessen összeomlottam. Még máig tart ez a dolog. Nem bízok senkiben sem, nincsenek barátaim mert mindenkitől elzárkózok, mert félek.

Tudom hogy nem volt valami jó hogy páva voltam, de százszorta jobb volt ennél a helyzetemnél.

Újra vissza akarom kapni az életemet, ésmaz életkedvemet.

Szeretnék újra lazább lenni.

Hogyan legyek olyan mint régen?

És ha már elértem azt hogy visszaálljon az életem a normális kerékvágásba, akkor hogyan legyek jobb?

Kérlek a sértő üzenetektől kíméljetek.



2018. máj. 20. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elosszor is muszaly emberek koze menned ha szocializalodni akarsz. Masreszt menj edzeni vagy valami kuzdo sportra es csqpkodd szer oket. Ezert ugy le leszek pontozva mint az allat, de ha megalaztak akkor a "buszkeseged" csak igy szerezheted vissza. Voltam hasonlo helyzetben. Neked is meg kell akaznod oket. Masreszt ne akarj pava lenni. Eleg b*zis, es nem valami ferfias. Lehet pont emiatt teged neztek ki. Roviden:

Fejezd be a b*ziskodast,menj edzeni, es szerezd vissza a tokeid.

2018. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keresd meg a "régi" barátaid tartózkodj többet a társaságukban nem kellene félned ha igazi barátok biztosan melléd állnak nem hagyják hogy megverjenek meg ha már wgyszer megvertek nem hiszem hogy ok nélkül újra megtennék rosszabb esetben hordj magaddal paprikasprét vagy kest :D Boccsi nem akarok belőled viccet űzni. Ha komolyak a dolgok ne szégyeld kérni mások segítségét(szülők,barátok,bárki akiben megbízol) meg fogják érteni és segíteni fognak. Ha már nem igazán keresik a barátaid a társaságod az talán a viselkedésed miatt van. Ne légy "pávagyerek" senki sem szereti. Bizonyíts nekik hogy megérdemled őket barátokra mindenkinek szüksége van!
2018. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegenykem!

Az en volt paromat is megvertek,tucat ferfi rugdosta a foldon!!!!szerencsere nagyobb baja nem esett,mint kiderult a korhazban.Mondjuk eros,izmos ferfi is volt.

O azutan kikoltozott kulfoldre es ott nagyon jol erzi magat,jobban,mint akik megvertek :).

Szerintem is sportolj valamit,hogy ugy erezd barmikor megtudod vedeni magad.

Valoszinu az onbecsulesed sok idobe vagy evbe telik visszaszerezni.Nagyon sajnalom.

2018. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!