Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elítélendő ha megverek...

Nagyon elítélendő ha megverek egy csajt?

Figyelt kérdés
Pl. vita vagy veszekedés közben stb.
2018. máj. 21. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Ez kérdés? -.-

18F

2018. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Szanalmas vagy.
2018. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha csaj vagy, akkor nem.
2018. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon elítélendő ha megöllek?

pl vita vagy veszekedés közben stb

2018. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Todboy ***** válasza:
63%

Én abban az esetben megérthetőnek tartom, ha arányosan lépsz fel ellene. Ha ő is megpofozott, akkor értelemszerűen addig az arányosságig elmehetsz. Ne a nemmel álljon már összefüggésben, hogy megverheted-e, hanem a fizikai felépítéssel.

Ne legyenek már ilyen privilégiumai a nőknek, ha már a 21. században élünk. Mindig is utáltam ezt a baromságot, hogy a nő általánosan gyengébb ezért a férfi nem léphet fel ellene fizikailag. Jó lenne ha végre fölfedeznék az emberek, hogy a férfiak közt is van gyenge, és ez nem egy ezrelékes anomália. Érdekes a gyenge férfit meg szabad verni, mert pö.cs van a lába között.

Ne a női nemmel aposztrofáljuk a gyengeséget.

Nem a túlkompenzált nemi egyenlőség harcosa vagyok, hanem a nemi hasonlóságé.

Az ideológia még konstrukció alatt.

2018. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
a nők egyenlőek, kivéve ilyesmikben :D ez a feminizmus eszméje :D
2018. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Én az ötös válaszolóval értek egyet.
2018. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Az ésszerűség határain belül nyilván te is megütheted, ha tényleg nagyon messzire ment valamilyen szempontból. Szerintem undorító az a szexista hozzáállas, hogy "úristen, nőhöz nem lehet egy ujjal sem hozzáérni", csak mert a gyengébbik nemhez tartozik. Olyan, mintha egy nő MÉG ANNYIT SEM érne, hogy megüsd.
2018. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
A társadalom sokkal jobban el fogja ítélni mint ha egy férfit vernél meg. Ez van. Miközben egyenlőséget akarunk és el akarjuk törölni a hagyományos nemi szerepeket, a férfinak mégis kötelező férfiasan erősnek lenni, férfiasan eltűrni a megaláztatást, férfiasan elnyomni az érzelmeit, stb...
2018. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Az. Nyilván egy nálad erősebb férfit nem akarnál vita közben megverni. Ez olyan, mint mikor a szülők nem tudnak érvelni, és ütik a gyereket.
2018. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!