Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok ha rátok jön...

Ti mit csináltok ha rátok jön a valahova elmehetnék?

Figyelt kérdés
Szép nyári nap van, jó meleg idő, egy felhő nincs az égen. Sőt még szünet is. Ilyenkor nem a legjobb egész nap bent ülni a gép előtt reggeltől estig, ki akarok valahova mozdulni. Elég rossz helyen élek, kertváros kellős közepén, kilóméterekre van innen bármi is és azok sem olyan jók, ahova csak úgy el lehet menni, inkább csak boltok vannak. Barátok meg nem nagyon vannak, akik meg vannak azokkal csak akkor lehet kimozdulni ha 2 hónappal előre tervezünk. (Mondjuj utána 10-ből 9 lemondja addigra). Ismerkedni lehetetlen a városban. Ti mit szoktatok csinálni ha rátoktör az ilyen kimozdulásos inger szabadnapon? Mit csinálnátok ha a helyemben lennétek?

2018. máj. 21. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elmennék egyedül. többször volt már, hogy beültem az autóba, és elmentem németországba vagy csak ausztriába. nézelődtem, kirándultam aztán hazajöttem.


most is mennék, csak jelenleg egy nagyobb útra gyűjtök meg az autó sem 100%-os, szerelő meg ugye max holnap...

2018. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is mennék de 18 évesen nincs kocsim és vonatotni meg olyan meh :/
2018. máj. 21. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Kimegyek. Van a környéken elég erdő, tó, patak, szikla, ami gyalog is elérhető :) Ez nekem általában bőven megfelel, mindig is a természetet szerettem. De néha elmegyek településekre is, valami rendezvényre vagy efféle, az is kell. De azt nem így hirtelen, hanem évi párszor elvisznek autóval (vagy elmegyek gyalog, ha 10 km-en belül van) s az nekem elég.
2018. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok nagy természetjáró és errefele nincs semmi szép sajnos. Rendezvény évente 2 van pontosan.
2018. máj. 21. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, el kell indulni , majd lesz valahogy .

Bármerre is indulsz majd útközben is alakulni fog az.

De az a legrosszabb ha csak a kifogásokat keresed.

2018. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak alakulna...
2018. máj. 21. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki kell ülni napozni, meg pörgetni a tindert. Hátha valaki rádkap, aztán mehetsz randizni 😉
2018. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A lányok nagy ívben kerülnek xd de igen egy barátnő jó lenne.
2018. máj. 21. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
én vidéki vagyok és itt is ez van, van néhány bolt meg néhány kocsma ahol csak semmirevaló alkoholisták ulnek egész nap és ennyi. Néha úgy irigylem a városiakat csak kiteszi a lábát és a nagy városban minden ott van amit csak akarhat. Oké veszélyesebb is mert több az ember igy több a hülye is de akkor is sokkal jobb mint ez a szarhegy itt.
2018. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elmegyek kerékpározni, kóvályogni majdhogynem céltalanul a városban.
2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!