Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne Jézus középiskolásként a mai világban?

Figyelt kérdés

Lenne isteni hatalma de nem fitoktatná ha nem muszáj.

Ti barátkoznátok vele ?

Én igen.

Milyen lenne Ő szerintetek mostani szemmel nézve ?

Szeretnék a lányok ?

Mit válaszolna arra hogy ki a szülője ?

És beszélgetne a mennyországrol szerintetek ?

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!

21 éves fiú vagyok.


2018. máj. 24. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
A zartosztalyon kezelnek.
2018. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért ?
2018. máj. 24. 08:16
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Jézus egy kitalált személy.
2018. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Miert, miert? Amiert a mai vilagban Maria sem tudna beadni senkinek, hogy szuzen fogant es nem felrekefelt.
2018. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen
2018. máj. 24. 08:32
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

én is barátkoznék vele..


bár ez most is így van és igaz az hogy..

"boldog vagy Tamás mert láttál és hittél de mennyivel boldogabbak akik nem láttak és hisznek"


nem biztos, hogy sokat beszélne a mennyországról...mivel ~30 éves kora előtt nem sokat tanított

viszont am mindenki inná a szavait mivel az élet túlbonyolított dolgait egyszerűen kezelné..."álmélkodnak vala az ő tudományán"


szülőjének attól függ, hogy kit hívna:

"az én mennyei Atyám...."

"aki az én mennyei Atyám akaratát cselekeszi az nékem rokonom, testvérem és szülőm"

2018. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező! Ha megfigyeled, Jézus a Jordánban való megkeresztelése után, 30 évesen lépett fel mint tanító, mint Krisztus (a név jelentése:felkent, megkeresztelt.) Addig az ács szakmát tanulta, földi apjától. (Márainak van egy regénye, ahol végig az Ács Fia néven nevezi). Nekünk is van egy földi apánk és egy égi - Istengyermekség - Luther fejtette ezt ki. Mint ahogy a Logosz inkarnálódott Jézus születésével - ahogy a szeretett tanítvány írja a bevezetőjében, amelyet Logosz-himnusznak is hívnak- úgy minden születéssel a szellem - a Logosz - bukkan napvilágra. Tibennetek van Isten országa - tanította az Ács Fia. Érdemes a szellemi utunkon ezzel foglalkozni.

Soha nem "fitogtatta" hatalmát- és amikor jövendő gyilkosai provokálták ez ügyben - akkor el is ment tőlük Mivel a részvét a szenvedőkért nem engedte, hogy ha hozzá fordultak segítségért- ezért isteni erejét használva gyógyított, feltámasztott, vakok láttak, bénák jártak - de a tanítás lényegét ezek nem érintették.A mennyek országáról tanított- és arról hogy lehet Istenhez jutni. "Isten emberré lett, hogy az ember Istennél lehessen" - tanították az egyházatyák. Ez a megváltás. Ez a kinyilatkoztatás.

Ez egy jó könyv. ajánlom: [link]

2018. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Ő lenne az iskola legnagyobb hippije, barátkoznék vele. :)
2018. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
szerintem füvezne :D
2018. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Sok lájkja lenne a fészbukon.
2018. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!