Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit választanátok? Szerelme...

Ti mit választanátok? Szerelmet vagy megélhetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adótott egy lehetőség, hogy huzamosabb ideig kint lehessek külföldön, nagyon jó fizetéssel. Ez eddig szép és jó, de van egy barátnőm itthon, aki nem tudna velem jönni legalább 4 évig, szóval ha mennék, akkor a kapcsolatnak is vége lenne. Most itt dilemmázok, hogy fogjam e el az ajánlatot és szakítsak vele, vagy maradjak itthon és legyen vele?

Leginkább a megélhetést választanám, mert még nagyon fiatal vagyok és csak lenne később másik, de akkor is nagyon sajnálnám itthagyni Őt.

Ti mit választanátok? Ha lehetséges, akkor ne csak egy szóval, hanem fejtsétek is ki, hogy miért! A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. máj. 25. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat. Ha úgy gondolod, hogy ha kimennél külföldre hosszabb időre, akkor véget érne a kapcsolat, inkább a munkát válaszd, mert nem tűnik komolynak.
2018. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Én a külföldi munkát ÉS a szerelmet választanám. Rengetegen élnek távkapcsolatban, nem kell rögtön szakítani.
2018. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Még házaspárok is élnek úgy, hogy a férj külföldön dolgozik, a család otthon. X év alatt megteremti az anyagi stabilitást, vagy (inkább) elintézik, hogy kimenjen utána a család.

Ha nem bírjátok a távolságot, akkor meg tényleg nem ér annyit, hogy miatta maradj.

Egyébként tanulni külföldön is lehet. Remek ösztöndíj programok vannak, lehet menni levelezőre, stb.

2018. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
A szerelmet választottuk. Mehettünk volna, biztos állással (a férjem multinál dolgozik, át akarták pakolni Németországba). 2 hete sem voltunk még együtt, amikor jött az ajánlat, de visszautasította, miattam. Pár hónapra rá én is, Ausztráliát, a nagybátyám hívott bébiszittelni a kislányuk mellé. Azóta eltelt 10 év, nem bántuk meg, hogy maradtunk. 😊
2018. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Én a szerelmem választanám.

Az élet többet ér a pénznél. Majd ha nem lesz erőd a szeretethiányban és beteg leszel, megeheted a pénzed.

2018. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Pénztelenség miatt meg jönnek a veszekedések, és oda a szerelem....
2018. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Egész életedben bánnád, ha most maradnál, és ezt idővel a kapcsolatotok sínylené meg.
2018. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Itthon is lehet dolgozni.

A fizetés sokkal kevesebb, de akkor sem lesz veszekedés, hacsak nem pénzéhes liba.

2018. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

"Leginkább a megélhetést választanám, mert még nagyon fiatal vagyok és csak lenne később másik, de akkor is nagyon sajnálnám itthagyni Őt."


Kiemelem: még nagyon fiatal vagyok és csak lenne később másik

És a távkapcsolat eszedbe sem jutott, mondjuk ezt még megértem ilyen fiatalon...


Ezek után menjél. Lesz a lánynak jobb partnere, aki megbecsüli. És nem a sajnálat az összes érzés amit kap tőle.

2018. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Menj. Nagyon fiatal vagy. Ha a szerelem IGAZI, akkor megmarad, és újra egymásra találtok, ha nem, akkor nem.


Az nem igazi párkapcsolat, ami visszahúz.

2018. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!