Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják gyengének a...

Miért tartják gyengének a békés természetűeket?

Figyelt kérdés
A primitívség lenne az oka?

2018. máj. 26. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Tájékozatlanság.

Hiszen a békés ember éppen az, akinek van ereje. Nem szorul külső megerősítésre, nem érzi szükségét az örökös konfrontációnak.

Én is békés ember vagyok, de ez nem megy az érdekérvényesítés rovására. Csak én nem hőbörgök hanem érvelek, tárgyalok. Ha a másik meg felbaśsża magát valamin, akkor tudom, hogy az kizárólag őróla szól. Ennyi.

2018. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak a primitív pronyó rétegeknél van így,kulturált normális emberek békésen élnek,és nem csinálják a feszkót.
2018. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nagyon.
2018. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert ideig óráig tudnak velük baszakodni.

Csicskáztatni öket meg beszólogatni nekik.


Addig amig el nem fogy az embernek a türelme.

2018. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem bántanak annyira másokat.
2018. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Erre csak azt tudom válaszolni, hogy a türelmemmel szelídítettem le egy férfi ismerősömet a közelmúltban. (Nagyon vad természete volt addig...)
2018. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legerősebb emberek azok, akiken nem látszik.
2018. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem is békésnek gondolnak, aztán még ők sértődnek meg, ha kiderül az ellenkezöje, mikor megpróbál fejemre nőni a köcsögje.Általában a kisebbségi komplexusos balf aszok, meg a megkeseredett, szerencsétlen tramplik próbálnak mástlenyomni, hogy ők többnek látsszanak és nem veszik észre, hogy csak lejáratják magukat.
2019. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem ilyen evolúciós állatvilágból jött ösztönös dolog


aki ilyenekért lenéz másokat az lehet azt gondolja a másik csak azért nem olyan jellemtelen mint ő mert hülye hozzá, vagy valami ilyesmi

2019. jún. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,primitívség.Nekem már elegem van ebből.Békés és konfliktuskerülő vagyok alapvetően,de vannak,akik céltáblának néznek.Nem leszek ilyen,nem éri meg.
2019. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!