Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem a gyerekeke...

Miért nem szeretem a gyerekeket? 18/f

Figyelt kérdés

Mindkét nővéremnek van 3 csodaszép gyereke, a legkisebb 2 a legnagyobb 8 éves, de egyszerűen nem szeretem amikor velem vannak, nyafognak, nem fogadnak szót, buta kérdéseket tesznek fel, szétpakolnak mindent stb. mégis szeretnek velem lenni.

Hogyan tudnám álcázni a család előtt hogy elegem van belőlük?

Illetve mit csináljak, hogy ne akarjanak velem lenni?



2018. máj. 26. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira én sem vagyok oda értük, de ahogy idősödnek, szerintem egyre inkább ki lehet jönni velük. Nekem van 2 fiú unokatesóm. Régebben utáltam, mikor nálunk voltak, mert fel-alá rohangáltak a házban, gyakran egymásnak is estek, elkezdtek bunyózni vagy disznóólat csináltak a szobámból, amelyet nagy ritkán sikerül csak szépen összeraknom. Most már 10 és 12 évesek és egészen jól el lehet velük beszélgetni, néha társasjátékozunk is közösen és többnyire szótfogadnak. Ha ennyire nem kedveled őket, akkor ha van rá lehetőséged, próbáld meg kivonni magadat a családi összejövetelek alól vagy amikor találkozhatsz velük. Pár év múlva már nem lesz ilyen vészes a helyzet, hidd el. :) 17/L
2018. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A neveletlen gyerekeket én sem szeretem. Akik nem fogadnak szót és mindent szétpakolnak. Rohadt idegesítőek. Pedig én szeretem a gyerekeket.
2018. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok múlik a szülőkön, esetleg mondd a nővéreidnek, hogy szívesebben lennél velük, ha jobban ügyelnének arra, hogyan viselkednek.
2018. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sokat fog még változni, ha lesz sajátod :)

Addig meg bírd ki valahogy. Kerüld, ne nagyon érj rá pesztrázni őket.

2018. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

29 vagyok, és rühellem a gyerekeket.


Még az amúgy jófej és kedves unokahúgomból is elég 2-3 óra. Nem nyafog, tündéri csaj, de hülyét kapok, hogy rajtam lóg, menjünk ide-oda, fogd meg, színezzünk, bringázzunk, stb.


Nem is szülök sosem :)

2018. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!