Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel töltik a napjaikat és...

Mivel töltik a napjaikat és szabadidejüket a normális emberek?

Figyelt kérdés
Sajnos még elképzeléseim sincsenek ;(

2018. máj. 26. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Töltővel
2018. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg nem a gyakorikérdések.hu-n időznek el órákat. És most magamról beszélek, nyugi. :D
2018. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Seta a szabadban,olvasas,takaritas(engem megnyugtat)...zene halgatas(en a klasszikusat szeretem).

De az okosabb emberek gondolom tovabb fejlesztik magukat es tanulnak szabadidejukben.

2018. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Isznak, drogoznak, és korra, nemre, bőrszínre és felekezetre való tekintet nélkül szexelnek mindenkivel.


Elfelejtetted definiálni a normális fogalmát.

2018. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szabadideje a legtöbb embernek. Ha van, azt takarítással, főzéssel, videó/filmnézéssel tölti.
2018. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Humm olyan szót használtam ami alatt magam sem tudom, hogy mit értek.


Csak megpróbáltam összeadni mivel foglalkoztam az elmúlt időszakban és nem jön ki a 24 óra / nap. A semmitevést (amire valószínűleg nem emlékszem) valami normális* tevékenységre kellene cserélnem.


Normális alatt alatt (talán) olyan embert értek aki nem egy rakás szerencsétlenség és kezd valami értelmeset az életével.

2018. máj. 26. 15:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Munkával, tanulással, az otthon körüli teendőkkel. Szabadidőben barátokkal, rokonokkal találkoznak, olvasnak, tévéznek, sportolnak stb. Szerintem nem olyan nehéz ezt elképzelni.
2018. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én hétköznap letiltok egy pár oldalt a gépemen, hogy valami értelmeset is tudjak csinálni. A gyk.hu is közte van :-)


Szedd össze a motivációd, tényleg van jobb szórakozás, mint a tv vagy a netes agyzsibbasztás. Elmehetsz futni vagy sétálni, itt a nyár úgyis. Tanulhatsz egy új nyelvet vagy fejlesztheted a már meglévő angoltudásod, ha még nem perfekt. Én például a readlang.com-ra töltöttem fel egy pár könyvet, amit amúgy is el akartam olvasni angolul. Ez a website integráltan tartalmazza a google translate-et, így tényleg minden szót megnézek, amit nem értek, aztán lehet benne gyakorolni az új szavakat úgy, hogy az eredeti szövegkörnyezetet is megadja. Nagyon hatékony módszer a szókincsbővítésre, azzal együtt is, hogy a fordítás gyakran béna (azokat a szavakat törölni szoktam, és csak azt tanulom meg, aminél látszik a szövegkörnyezetből, hogy jól fordította le).

2018. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor majd igyekszem imitálni őket. Talán elkezdek barátkozni. Ez jó 5letnek tűnik.
2018. máj. 26. 15:19
 10/15 A kérdező kommentje:

Readlang érdekesnek tűnik. Köszi szépen. Eddig csak filmek vagy youtube formájában fogyasztottam angol tartalmat.


Ha beépített egynyelvű szótár is lenne akkor már tökéletes lehetne :D

2018. máj. 26. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!