Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzódom jobban a...

Miért vonzódom jobban a fiatalabb korosztályhoz? :O

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de a 14-15 éves lányok jobban érdekelnek ,mint a sok mű és idősebb lány .. gondolok a 16-17 évesekre. Akik amúgy meg szóba se állnának sztm velem mert nekik idősebb pasi kell :D


17/F


2018. máj. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
14-15 éves és 16-17 éves lányok között nem sok különbség van.
2018. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzed, hogy bennük van valami vonzó, mindegy, hogy mi. Én meg mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam, idősebb is a párom nálam.
2018. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen valamilyen érthetetlen oknál fogva felnéztem a "nagy és érett 17 évesekre. Gondolom, mas lányok is vannak így, és látszik ez rajtuk. Persze azóta már rájöttem, hogy egy 17 éves közel sem felnőtt még, de bennem mindig megvolt, hogy tisztel(t)em a nálam (akár csak pár évvel) idősebbeket. 16/L
2018. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is szívesebben jártam volna egy értelmes 14 évessel, mint egy korombeli tinilibizlivel. Ezzel nem hiszem, hogy gond lenne. Persze, 14 még elég fiatal, de ha tudsz várni a szexel, akkor szerintem oké. 17 voltam egyébként, mikor összejöttem egy 15 éves lánnyal, lassan 4 éve együtt.

20/F

2018. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!