Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha bűnösnek érzem magam ezért?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt felszálltam a vonatra csak egy lány űlt egyedűl egy kocsi szakaszba,és cipőstől fent volt a lába a szemben lévő műbőr űlésen. Nem szoktam ilyenen izgatni magam ,mindegy is nekem csak picit dühített a dolog ,mert volt már máskor több ször olyan,hogy porba,száraz homokdarabba űltem le a vonaton és pont az ilyenért ,hogy felteszik a lábukat és ma megkértem a lányt,hogy vegye már le a lábát cipőstől az űlésről,de szép hangon.

Levette,de amikor arébb leűltem,kb fél percig motyogott valami morcosat. Tényleg nem rosszindulatból és szépen mondtam neki,és szerintem jogosan,vagy van az a közmondás,hogy fáj az igazság,lehet.


A lényeg,hogy utána egy darabig bűnösnek éreztem magam ,bűntudatom volt,meg is fogadtam,hogy nem szólok szépen senkinek semmit többet.


Motyogott morcosan,lehet hogy a lányok nem szeretik a beszólásokat,pedig nem annak szántam.


Szerintetek normális,hogy ezért bűntudatom lett vagy ne foglalkozzak vele?



2018. máj. 26. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Én még két pofont lekevertem volna neki, nagyon helyesen tetted.
2018. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nagyon jól tetted, hogy rászóltál. Kit érdekel, hogy ő mit gondolt magában? Vagy mit motyogott magában? Csak szard le. Jó dolog volt, hogy rászóltál. Nehogy már ilyen hülyeség miatt érezd rosszul magad ;)
2018. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül....senki se szeret piszokban ücsörögni.
2018. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nálam mindig úgy volt,ha valakire rászoltam ami nem sokszor fordult még elő,utána bűntudatom volt,még bocsánatot is kértem volna,nade,ha jogosan olyat tett amiért más is szólt volna,pont nem rosszat mondtam.
2018. máj. 26. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Istenem, micsoda tutyimutyi vagy, szánalmas. Tipikus: bocs hogy belém rúgtál figura.
2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

"meg is fogadtam,hogy nem szólok szépen senkinek semmit többet. "

Ezaz ne is szépen hanem keményen, határozottan szólj. :D

2018. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is volt már, hogy a kisgyerekre szóltam, hogy szedje le a koszos lábát az ülésről, az anyja meg nekem esett.


Na, nem rakta zsebre, amit tőlem kapott. Én nem fogok finokodni senkivel, és ha a másodikon rugdos, a harmadik szólásra vissza is rúgom.

2018. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!