Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megijednétek vagy örülnétek...

Ti megijednétek vagy örülnétek ha egy nő több nyelven beszélne és több diplomája lenne? Hogyan állnak egy ilyen nőhöz a férfiak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mint ilyen nő az a tapasztalatom, hogy a legtöbb embert hidegen hagyja ez az ismerkedés elején. Legalábbis tőlem soha senki nem kérdezte meg hány nyelven beszélek vagy hány diplomám van. A mivel foglalkozol állt a legközelebb ehhez a témához. Én meg magamtól nem ezzel indítok. Akivel eljutottam addig, hogy ilyenekről is beszélgetünk normálisan, azoknál pedig úgy tapasztalom hogy előzetesen kialakult bennük egy olyan kép, hogy ez már nem ront vagy javít a helyzeten. Tudják, hogy nem eszem embert és nem érzem ettől többnek magam bárkinél.
2018. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan férfinek aki szintén több nyelven beszél és (több)diplomával rendelkezik ideális partnernő :-)Az a férfi aki igazán a helyén van tud bánni egy ilyen nővel.
2018. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A mai világban minden második nőnek van diplomája.
2018. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik férfi. A szintén többdiplomásnak tetszene, akinek viszont nincs ilyen presztízse de jól keres vmi hiányszakmában, annak inkább tartózkodnia kéne mert 5-10 év házasság után is rájöhet a nőre az h olyat kérdez h "te mit tettél le az asztalra"(és itt kifejezetten diplomára gondol). Vagy másoknak panaszkodik h "hogy mehettem ehhez hozzá". Az orvosi diplomások közt meg kiemelkedően gyakori az elitizmus, szóval dokinőhöz kizárólag doktor férj passzol konfliktusmentesen.
2018. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóhoz kapcsolódóan: az orvosok általában tényleg elitebbek,ezt lehet tapasztalni.Kivétel is van nekem van egy specializációval rendelkező doktornő ismerősöm,akinek kőműves a férje.Fiatalkori szerelem volt,és együtt is maradtak.Van két gyerekük.A fiatalember kifejezetten szegény családból származott,az anyja fűvel-fával összejött voltak vagy heten testvérek.A férfi ebből elég fiatalon kitört,dolgozott és amije van a saját kezével kereste meg.
2018. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Az totál mindegy, hogy mi hapsik hogyan is állnánk egy ilyen nőhöz, mert mindig a nő választ. Ilyen pedigrével meg a minimum 2 dipi alattiak totál fölöslegesen próbálkoznak be.
2018. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én pont ilyen nő vagyok, és szerintem semmi küli. Megijedni ettől senki sem ijedt még meg. Természetesen én sem ezzel indítok. Amúgy tényleg nem olyan nagy szám a mai világban. Az ÖSSZES munkatársnőmre ráillik a leírás és vagyunk egy páran :D
2018. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy zavar-e, ha valaki nem olyan, mint egy 100-as szög? - nem
2018. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megijedni egy tanult, értelmes nőtől?
2018. máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

"Ti megijednétek vagy örülnétek ha egy nő több nyelven beszélne és több diplomája lenne?" Ugyan, miért kellene megijedni? A diploma nem az a fajta állat, amiből csapatban előtörne az agresszió. Ha a nő több nyelven beszélne, az viszont ijesztő lehet ám, főleg, ha egyszerre beszél több nyelven. Ebben az esetben lehet, sérült nála valamely magasabb rendű agyi funkció.


"Hogyan állnak egy ilyen nőhöz a férfiak?" Magam nem tartom a személyiség értékmérőjének a felsőfokú végzettséget. Dolgoztam olyan helyen, ahol a "diplomás ember" a hozzá nem értő/jó akaratú hülye/tapasztalatlan okoskodó szinonímája volt. Konkrétan az én példaképeimnek (Jézus, a Mikulás, és van Gogh) egyiküknek sem volt diplomája, mégis maradandót alkottak.


Természetesen a magasabb végzettség ad bizonyos előnyöket a társadalmi uborkafára mászásban, ez tény. Viszont nem mindenkinek az a célja, hogy ezen az uborkafán feljebb jusson. Úgy vettem észre, akik vmiféle versenynek tekintik az életet, azoknak fontos. Pedig együttműködéssel több nyertes lehetne akár társadalmi szinten is.

2018. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!