Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetes vörös hajúak!...

Természetes vörös hajúak! Milyen színű a szemetek?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, a legritkább a vörös haj - kék szem kombináció, de én sokkal ritkábban látok zöld szeműeket.


Ti szeretitek a hajszíneteket? (Ha lehet, árnyalatot is írjatok - eperszőke, gyömbér, réz, vörösesbarna stb + h vannak-e szeplőitek)


Köszönöm szépen!



2018. máj. 27. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Van egy vörös hajú, kék szemű osztálytársam, az összes vörös hajú akit ismerek annak kék a szeme, szerintem is ritkább a zöld
2018. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem zöldesszürke, a hajam pedig arany-bronzszínű.


A börőm vámpírfehér, emiatt sokat csesztettek áltsuliban meg gimibem a gyökerek :D a kick-a-ginger day a kedvencem napom.


Kifejezetten rossz élmény, ha csak úgy levörösöznek. Ez nekem szitokszó.


Persze lányoknál erény, srácoknál inkább "pejoratív" a gingerség.


Na de felnőttem, megbarátkoztam vele és már tudom, hogy különleges vagyok emiatt.


F

2018. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként még egy érdekesség, hogy minél hosszabb a hajam, annál bronzvörösebb.


Röviden szinte szőke.


Szeplőim hálisten csak pár van és a szemöldököm is sötét.

2018. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

- barátnőm vörösesbarna haj, zöldeskék szem ezer szeplő

- ismerősöm tűzvörös haj, sötétbarna szem, neki nincs szeplője, ellenben hófehér bőrű

2018. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kékes-zöldes-szürkés szemem van, magamon kívül pedig egy vörös hajú embert ismerek, az övé barna.
2018. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy engem ezért vonzanak irtóra a sötétebb bőrű, mélybarna szemű, gesztenyebarna hajú lányok.


Olyan akivel nem lehet egy közös fotót csinálni, mert kiégek a képről, vagy rövidebb expón ő nem látszik :D


Nagyon kíváncsi lennék milyen srácaink lennének pl egy mexikói, vagy indián lánnyal, és milyen színű szemük lenne.


#2-es voltam.

2018. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Az én hajam rézvörös, a szemem tiszta zöld bár a közeli család, barátok párszor már megjegyezték, hogy ha mérges, ideges vagyok akkor sötétebb szinte már méregzöld színű lesz a szemem. +nagyon sok szeplő főleg ott ahol napi szinten éri a napsütés (arc, kar, váll)
2018. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sötét vörös a hajam (vöröses barna), zöld a szemem, fehér a bőröm, és tele vagyok szeplőkkel, főleg nyáron.

Én szeretem a hajszínemet, kicsit rá is van erősítve a színére azzal, hogy világosítva van, hogy még élénkebb legyen. Mondjuk engem egész életemben dicsértek érte, még most is rengeteg bókot kapok miatta.

Ha látok viszont egy élénkebb vörös hajú lányt, mindig irigykedek egy kicsit magamban. Fiúknál meg pláne különlegesnek tartom, de tudom, hogy általában náluk kevésbé szokták szeretni.

2018. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, lányoknál nagyon szép és különleges tud lenni. :D


Egyszer szerelmes is voltam egy ginger lányba, de half-gingerként labdába se rúghattam :D inkább az ellentétek szokták vonzani egymást.

2018. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Volt osztálytársnőm természetes vörös + barna szemű
2018. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!