Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel a fiúval?...

Mit csináljak ezzel a fiúval? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Van egy spanyol fiú, akitől nyelvórákat vettem online, s a könnyebb kommunikáció miatt (időpont egyeztetése, stb.) Facebookon, illetve Whatsappon is felvettük a kapcsolatot.


Most folyamatosan, pofátlanul nyomul, hiába utasítom el, és sosem biztattam - most attól félek, úgy járok vele, mint egy volt barátommal, aki több profilról is zaklatott, miután letiltottam, és folyamatosan félelemben éltem.


Mit csináljak? Kérlek benneteket, adjatok tanácsot!


Nem könnyíti meg a helyzetem, hogy amúgy is elég sokat parázok mostanában, lévén, hogy hamarosan jön az egy éven belüli harmadik komoly műtétem...



2018. máj. 27. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Szólj a családodnak.
2018. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mit csinál a fiú?
2018. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Tömj a nadrágodba zoknit, majd vidi hivasnal mutasd meg neki, esetleg igazítsd is meg... Ezzel jelezd neki, hogy ha nyomulni akar számoljon a "fütyiddel"... az tök mindegy, hogy mit gondol ezek után, a cél a lényeg, hogy lekoptasd...
2018. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le,ha bármilyen ismeretlen bejelöl azokat is nyugodtan tilthatod!! Plusz a családoddal tudtasd!
2018. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Letiltod. Ezen mi olyan bonyolult?
2018. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


Most elég erélyesen rászóltam, hogy hagyjon békén, valamint blokkoltam.

2018. máj. 27. 23:37
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
2018. máj. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát letiltod mindenhonnan és kész. Nem tudom miért kell ezt így felfújni, másoknak is írogattak már idióták. Úgy csinálsz mintha fegyverrel kergetne valaki, ez csak hiszti.

Ezek a kölykök nem nyelvórákat akarnak adni hanem megdugni, ennyi eszed már lehetne.

2018. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!