Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki olyan könnyen beszól nekem?

Figyelt kérdés
Főleg ismerősök, azok közül is, aki velem egyidős. Semmivel sem érzem magam különbnek másoktól, nem vagyok annyira visszahúzódó meg sosem bántok meg másokat, szerintem átlagos vagyok. Még "nyomoréknak" sem mondanám magam, bocsánat a kifejezésért. Még sem vesz senki komolyan, általában társaságban olyan könnyen beszólogatnak, egy egyszerű kérdésem miatt is leszólnak, vagy valamivel piszkálnak. És vannak olyan lányok, akikkel ezeket nem csinálják meg és tudnak normálisan válaszolni. Nem értem, hogy sok fiú miért ilyen lekezelő velem, akik, ha külön-külön egyedül vannak, tudnak rendesen viselkedni. Ennyire könnyű célpont lennék az alázásra? Nem szokott általában érdekelni, csak már kezdett bántani a dolog, és néha elkap a sírógörcs. 17/L

2018. máj. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne szívd ezt annyira a melledre, szerintem tetszel nekik és ilyen módon udvarolnak, vagy legalább így fejezik ki a szimpatiájuukat.
2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberek alapból nagyon leszarják a másikat, rosszindulatúak. Ha az ember nem erősebb személyiségű aki olyan agresszív mint ők, akkor alulmarad.


Szóval ha normálisabb vagy, nyugisabb, normálisan tudsz kommunikálni, akkor a majmok között gyorsan lealáznak.

2018. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert áldozat típusnak látszol. Szóljál vissza, rúgd bokán, de ne hagyd magad!

Nekem szerencsére nem kell ilyen praktikákhoz folyamodnom, mert férfi vagyok, 188 cm és 103 kiló, így még soha, senki nem szólt be nekem.:)Valószínűleg nem tűnök áldozatnak.

2018. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj vissza, akar keresgélj "beszólós" szövegeket és neha "lőj vissza". Kicsit égesd le őket, hátha észbekapnak. Ha csak szó nélkül eltűrsz mindent, akkor sose hagyják abba.
2018. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!