Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan megszégyenít a...

Állandóan megszégyenít a buszsofőr. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Régebben mikor felszálltam erre a buszra odaköszöntem a sofőrnek amire számtalan alkalommal nem jött válasz. Belefáradtam, úgy gondoltam ha ennyire bunkó akkor felesleges köszönnöm neki. Utána mikor így tettem rögtön fel is tűnt neki és rámüvöltött felszállásnál hogy tanuljak meg köszönni, én persze megjegyeztem hogy először ő tanulja meg hogy illik visszaköszönni még akkor is ha fiatalabb vagyok. Azóta bármikor ő a sofőr mindig beszól, rámkiabál, vagy leéget az utasok előtt. Volt hogy visszaszóltam, volt hogy ráhagytam, nagy veszekedést nem akartam belőle mert így is elég megalázó tud lenni. Ti mit csinálnátok a helyemben? Vissza akarom valahogy adni neki hogy elmenjen a kedve attól hogy ezentúl is ilyen minősíthetetlen hangnemben viselkedjen velem! Normális válaszokat szeretnék kérni!

2018. máj. 29. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy (?) mindegy. Ha fiatal vagy vidd egyszer oda az apádat, hogy beszélgessen vele, hogy otthon a saját gyerekével szemben ezt megengedheti magának, de a más gyerekét ne merészelje a szájára venni. Mint ál utas állnék a hátad mögéd az apád helyébe és lefejelném.


De! Írhatsz te panaszlevelet is a busztársaságnak.

2018. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Felkeresed a felettesét, panaszt teszel.
2018. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Engedd el a füled mellett. Csinákj belőle viccet és mindig nevesd el hogy "jóvanmá lol"

És az utasok is azt hiszik, hogy ismeritek egymást.

Vagy akár írhatsz panaszt a társaságnak.

2018. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Lepd meg, rajzolj neki valamit ajándékba!:) Ha kedvességgel, szeretettel fordulsz hozzá, nem fogja tudni mire vélni, te pedig gyönyörködhetsz a döbbent, meglepett reakciójában!:D
2018. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
*meg amúgy még imádkozhatnál is érte pl , hogy talán segítsenek neki az égiek odaföntről megérteni, hogy ez a viselkedési stílus nem vezet semmire, sehová. Talán . Vagy nemtom, de egy próbát talán megér ; és lehet, hogy több hónapig is kell csinálni eredményhez. És ha Isten is jónak látja az ötletet, akkor tutibiztosra veszem, hogy nagyon szívesen segít neked. Ja és nem is kell hangosan kimondanod; mi mind a részei vagyunk, és érzékel mindannyiunkat, szóval lehet neki telepatikusan is üzenni, ő pró, tudja fogni a telepatikus üzeneteket; kétséged ne legyen affelől, hogy megkapja. Szóval az is elég, ha csak gondolsz magadban arra, amiben segítséget szeretnél kapni tőle.
2018. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Jelented a Volánnál és cső. Ha nem tudod a nevét, akkor megírod, hogy mikor dolgozott, melyik buszon. Jelezd, hogy rendszeresen inzultál téged, és hogy megelégelted.


A másik... menj oda hozzá, mondd neki, hogy "mától" csak köszönjetek egymásnak, de neked hagyjon békén, mert fogalmad sincs róla, mi a baja veled (meg hogy úgy elmondhatná, mert ez egyáltalán nem normális viselkedés - pláne, hogy tőled [is] - mint ügyféltől - kapja a fizetését).

2018. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így is, úgy is leéget, akkor a helyedben csakazértis jó hangosan köszönnék neki: Jóóó napot kíííívááánok! Ha nem totál hülye, le fog esni neki, hogy elvileg kifigurázod és abbahagyja a szekálást. Ha nem veszi a lapot, akkor simán hagyd a fenébe. Az is működik az ilyeneknél, ha totál figyelmen kívül hagyod, mit dünnyög. Próbáld ki, szerintem működik.
2018. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Felírod a járatszámot, rendszámot, időpontot és írsz egy szép hosszú panaszlevelet.
2018. máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Egy újabb "szidjuk a buszsofőröket" kérdés.

Amúgy buszvezető, nem sofőr.

A kérdés pedig kitaláció, mivel nem reális amiket írsz.

Az egy dolog, hogy neked gondod van valakivel az meg egy másik, hogy úgy próbálod rendezni a kis lelki világodban, hogy kiprovokálsz szidalmazást valaki felé.

-egy buszvezetőnő

2018. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
A kedves "buszvezetőnőnek" nincs igaza, mert a buszvezető nem kezdheti el pocskondiázni az utasokat, ugyanis hamar eltávolítják a pozíciójából. Feltételezem, hogy a kérdező nem úgy köszönt neki, hogy "Jó reggelt bunkó!", hanem normális hangnemben. Egyébként meg ha ennyire frusztrált a napi 8 óra vezetéstől és az emberektől, akkor lehet keresni másik munkát.
2018. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!