Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Hogyan köthetek kompromisszumot egy r;bancos lánnyal?

Új vagyok egy osztályban és az egyik lány nagyon el akarja csavarni a fejem.

Tudom, hogy mire megy ki az egész. Az ilyen csajok akkor érzik magukat valakinek, ha minden fiút be tudnak hülyíteni, de én nem vagyok erre vevő és ez neki láthatóan nem tetszik.

Azt akarom nála elérni, hogy elfogadja nálam ez nem működik és ahelyett, hogy ezzel próbálkozik inkább tekintsen rám úgy, mint valami puha p.öcsre vagy mittudomén, csak vegye a lapot.

2018. máj. 30. 04:03  Privát üzenet  

A válaszok
Fogalomzavarban vagy úgy érzem. Ez nem kompromisszumkötés lenne, hanem lekoptatás, amit a másik fél teljes ignorálásával tudsz elérni. Nyíltan próbálkozik? Mert, ha mondjuk rád mászik meg ilyenek, akkor nyugodtan közölheted vele, hogy gusztustalanul viselkedik. Erre alább fog hagyni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 30. 06:38 Privát üzenet
En tuti megdugnám de úgy hogy fölsírna. Bameg csak egyszer élsz és most vagy fiatal.

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 30. 07:19 Privát üzenet
Támogatom a 2-est, de ha van okod, hogy ne tedd meg (pl. éppen van valakid), akkor éreztesd vele, hogy nem alacsonyodsz le hozzá. A legjobb, ha eljut hozzá kerülő úton, hogy pl. túl nagynak találod az orrát.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 30. 07:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valószínű hogy új barátságokat is köthetek?
Létezhet egy adott munkahelyen olyan kompromisszumot kötő melós elsőbbséget élvez egy adott munkahelyen ki alázattal rendelkezésre áll mindenki számára?
Az lenne a jó ha valaki segítene ebbe a körben! H köthetek-e házasságot egy olyan emberrel aki elme betegé van nyílvánitva? (fiktiv elmebeteg)! Amúgy teljesen normális, együtt...
Alapvetően magányos típusú életet élek. Hogy kössek magammal kompromisszumot? Hol keressek párt?
Lehet ilyen esetben valamilyen kompromisszumot kötni?
Hogyan köthetek barátságot tumblr-ön?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!