Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy állatorvosnak...

Szerintetek egy állatorvosnak könnyebben engedi meg a tulajdonos, hogy állatokkal költözzön be az albiba?

Figyelt kérdés
A legtöbben feltételeznék, hogy Ő nem hagyja, hogy maradandóan károkat okozzanak az állatai, vagy nem számít a foglalkozása?
2018. máj. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki nem enged állatartást a bérlőnek, az nem engedi, legyen bármi is a foglalkozása a bérlőnek. Szerintem.
2018. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De mik szoktak a fő okok lenni vajon?


Szerintem az emberek mindenről meggyőzhetőek...

2018. máj. 30. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Koszos, hangos, ugat, nyávog, sziszeg, szőrös, pikkelyes, mar , harap, nem lehet utána takarítani, büdös, félelmetes, túl nagy, karcolja a padlót és a parkettát, allergiát okoz, és mert csak nem. Kb eddig ezekkel találkoztam.
2018. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénzzel bárkit meggyőzhetsz bármiről. A mi tulajunk is mondta, hogy nem jöhet a kutyánk, mi meg hogy de kifizetnénk 6 hónapot előre (természetesen lepapírozva) és minden félévet előre kifizetünk onnantól. És miénk lett a lakás. A három év alatt eddig kétszer jött el az első két hónapban, körbenézett, látta hogy csilivili tiszta, nincs semmi furcsaság, mondjuk nem tudom mitől félt, lévén bútorozatlanul adta ki, tapéta sincs.... na mindegy, tehát rájött, hogy semmi féltenivalója, azóta se láttuk. Szóval villantsd meg az összeget, amitől elmúlnak a kétségei. És utalj, mindig utalj, nehogy pórul járj az előre fizetéssel.
2018. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!