Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem elérhető a szerelem...

Miért nem elérhető a szerelem mindenki számára?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem anyagi jószág, így nem lehet nagy számban gyártásszerűen előállítani, mint mondjuk a cipőt. Hasonló ez a családhoz és a barátokhoz.
2018. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki lehet szerelmes, de nem (mindig) mindenki tud összejönni azzal akivel szeretne attól független, hogy szerelmes e belé vagy nem. + Sok ember egy neki tökéletes, kész "terméket" akar, és bszik dolgozni a kapcsolatán, szóval ha még el is indul valami, gyakran nem tart sokáig.
2018. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik utazgat,gazdag, hosszú boldog kapcsolatban él... A másik reggeltől estig dolgozik, ismerkedni sincs ideje és baromi magányos. Aztán egyszer csak meghal. Nem élvezheti az életet.


Ez egy ilyen hely. "Minden ember egyenlő"

Hahaa

2018. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Tökéletesen egyetértek a 3-as válaszadóval. Plusz sokan vannak, akik lelkileg, agyilag egyszerűen képtelenek átérezni a szerelmet. Mint amikor valaki a velejéig gonosz, és nem tud szánalmat érezni mások iránt. Ilyen egyszerű.
2018. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tudod vannak olyanok akik baromi rondák... na ők azok akik senkinek sem kellenek.
2018. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, elég felszínes lehetsz ha valaki értékét csak az illető külsejében látod. A csúnyaságról annyit, hogy mindenkinek más a szép. Tudod lehet pl. egy lány szép, patent külsejű, első benyomásra kedves, ha egy hisztis, önző, mindig csak a maga érdekét néző, másokat tárgynak tekintő p.csa, aki féltékenykedik de ő meg megcsalja a másikat mert neki szabad. Zsanika te vagy az?
2018. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod én pont, hogy nem a külsejét nézem egy lánynak. Akiről legutóbb azt hittem, hogy lehet valami köztünk rajtam kívül mindenki rondának látta, számomra viszont ő volt a legszebb. A vége persze az lett, hogy kihasznált és mikor már nem volt szüksége a segítségemre, véletlen nem vett észre 2 méterről, 1 hétbe tellett míg flegmán válaszolt valami kérdésre viberen stb...
2018. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen Dávid vagyok, nem vagyok sem gazdag ( a suli elviszi a fizun majd felét, a maradék meg nem elég a menőzésre) sem szép. Ja meg a származásom sem az amit olyannyira tolerálnak idehaza.
2018. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!