Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így az...

Miért viselkednek így az Anotalkon a lányok többsége?

Figyelt kérdés

Tehát jól látható módon szinte még beszélgetni sincs kedvük hanem hamar lépnek tovább így esélyt sem adnak a kibontakozásnak sajnos.

És akkor azt gondolják hogy unalmas az oldal nem lehet beszélgetni senkivel sem de éppen az a helyzet hogy lehet beszélgetni de valamilyen érthetetlen okokból kifolyólag nekik egyszerűen nincs kedvük se türelmük rendesen beszélgetni akkor kérdem én egyáltalán miért járnak fel ha ennyire nem érdekli őket a másik ember ?

Talán lenne beszélgetés ha nem rohannának annyira.

Mit gondoltok erről ?

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!

Üzenetet is írhattok ha akartok!

Kort és nemet is kérek kérek szépen ha lehetséges!

21 éves fiú vagyok


2018. máj. 31. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez az anotalk nem valami társkereső, ugye?

Akkor beszélgess pasikkal...

2018. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Saku14 ***** válasza:
72%

Mert az AnoTalk on tobbnyire had ne mondjam , miert jarnak fel ...

Ha talalsz is normalisat, akkor vagy eltunik, vagy megadod neki az egyik oldalad (Insta stb.) es ha nem tetszel neki , akkor mar nem is ir tovabb, de van olyan is aki be nyogi h huu de ronda vgy

17/L

2018. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj sokat az anotalk-tól.
2018. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem használom az oldalt, de nőként a férfiakkal (inkább fiúkkal) is ugyanez volt a tapasztalatom. Mindig olyan érzésem volt, mintha meg lenne nyitva neki a youtube és mellette még házi feladatot írna, és közben úgy mellékesen odavetne nekem néha egy pár szót, ha már "beszélgetünk". Hiába próbáltam volna beszélgetni, aktív voltam, érdeklődtem, mindenre az volt a válasz, hogy:

"Igen"

"Nem"

"Értem"

":)"

Már ha egyáltalán eljutottunk a beszélgetésig és nem csak benyögte elsőre, köszönés helyett, hogy megnézem-e a farkát vagy küldök-e neki meztelen képet, esetleg érdekelt vagyok-e hármas szexben vele és a nőjével... Egy idő után elmegy az ember minden életkedve az ilyen passzív vagy perverz phaszkalapoktól.

2018. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek valami pozitív tapasztalataim az oldallal kapcsolatban, pedig nem egyszer jártam már ott. Úgy gondolom, hogy a fiúk között is akadnak bőven olyanok, akiknek nincs igényük egy normális, tartalmas beszélgetésre. Sokan úgymond, csak "élvezeti" célból használják, hogy így szépen fogalmazzak. Megmondom őszintén egyetlenegyszer volt szerencsém találkozni egy rendes, értelmes fiúval azon a platformon. Bár abból sem lett végül semmi. Kezdetben nagyon jól elbeszélgettünk, leveleztünk egymással, aztán pár hónap után megszakadt a kapcsolat. Számomra ismeretlen okból kifolyólag nem írt többé. 17/L
2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Anotalkon fogyatékosok vannak, haverom is csak azért jár oda h lányoktól képet szerezzen és utána leszarja őket.


A lányokkal meg nem akarsz beszélgetni, hidd el. Olyan unalmas buta szarok, és semmit nem tudnak írni, csak azt várják hogy te írj.

Lányként beszélj lánnyal. Úgy találkoztam olyanokkal akik pisi-szexet akartak, és azonnal képeket küldtek..


Nem csak a lányok ilyenek. A fiúk is, bár náluk jobb próbálkozások vannak, mert ők küzdeni is próbálnak.

De lányként végigmész a fiúkon, olyan fogyatékosokat dob ki hogy hihetetlen.

2018. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
én rengetegszer hosszan és mélyen eldumáltam ott csajokkal, és ritka hogy ne tudnám szóval tartani akit akarok. Rengetegszer folytattuk utána máshol, egy átázott bugyi után nem nehéz kontaktinfót szerezni. Segít, ha nem vagy unalmas és/vagy önbizalomhiányos.
2018. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát a fele ott kis eretlen tini p*csa a másik fele meg fiu es lanynak adja ki magat. Normalissal meg nem talalkoztam az oldalon szoval hagyom
2018. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7es, átázott bugyi? bepisiltek tőled vagy mi? jesszusom...
2018. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!