Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavarna, ha...

Titeket nem zavarna, ha állandóan a boltos a nyomotokban lenne?

Figyelt kérdés

Ma bementem az egyik írószer boltba egy-két dologért,valamint szétnézni. Amikor elvettem a kosarat és bejjebb mentem,nézegettem,az egyik boltos nő kérdezte,segíthetek,mondtam nézelődök. Ahogy nézelődtem,odaállt a sor végére és engem figyelt,átmentem másik sorba is nézegetni,adament annak a sornak is a végére és engem figyelt. Más vásárló nem volt bent a boltba csak én,de folyton figyelt már már szinte jött utánam,volt olyan,hogy egyik sorban a füzeteket néztem,gondolkodtam,hogy milyet is vegyek és ott állt a hátam mögött három méterre,olyan zavarba jöttem,hogy el is felejtettem,hogy még mit is terveztem venni.


Nem lopni mentem,a kinézetem sem olyan.

Spárban,pennyben,tescoban,auchanban és sorolhatnám soha nem figyelik az embert,itt meg szó szerint a nyomomban volt,de azért tartott egy kis távolságot,mert csak van neki is esze. De ez olyan,zavaró,idegesítő volt,hogy nem is tudom leírni.

Aztán még a pénztárnál sem olyan kedvesek voltak,valamit kérdeztem és sóhajtott,mintha terhére esett volna a válasz. Legszívesebben megkérdeztem volna,hogy ez mi akar lenni ez a nagy figyelés,morcosság csak nem illik,értitek.


Ti találkoztatok már ilyen helyzettel?

Titeket nem zavarna az ilyen? Hogy reagálnátok rá,nem lennétek zavarban?

Normális az,hogy én ezt így felvettem,zavarba jöttem picit?


Csak az a durva,hogy máskor is oda kell mennem,mert ott van olyan termék ami másik papírboltban nincs.



2018. jún. 1. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
*bejjebb=beljebb*
2018. jún. 1. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A nagy boltokban van kamera meg lopásgátlás. Itt nincs, ő volt a kamera. Az meg hogy nem volt annyira kedves, bármi miatt lehet. Lehet, hogy az olyan fiatalok szoktak lopni, mint te. Ne vedd magadra, nyugodtan járj oda. Engem is követnek egyes boltokban. Ha tiszták a szándékaid, akkor no para.
2018. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

De volt mar hasonlo es nagyon duhito tud lenni!!!!

Lerombolja az onbecsulesed vagy onertekelesed!vagy nem is tudom mit!

En vegul rajottem,mit tegyek!

Ha figyelt,idegesitett...odamentem iranyaba es megkertem,hogy aljon felre,mert eppen azon a polcon akarok megnezni valamit.Marmint csak annyit mondtam,hogy bocsanat es nyultam is a polc fele.

Ha masodjara is utanad jon,akkor szinten menj oda es tegy ugy,mintha utban lenne,mert eppen mogotte neznel meg valamit a polcon.:)

Joleso erzes :)

2018. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,azt meg hozza tennem,ilyenkor megszeppennek,zavarba jonnek.
2018. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nem rossz szándékkal megyek, így nincs mitől tartanom. Legalább hamarabb ad segítséget:).
2018. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lakotarsam,aki pszichologiat tanult es egyik nap teljesen ketsegbeesetten ert haza,mert rosszul erintette,hogy a boltban "kovettek",figyeltek!
2018. jún. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben jó hangosan megkérdeztem a biztonsági őrt, hogy szerelmes-e belém.


Ha nem, akkor szálljon le rólam, mert nem lopni jöttem be. Elég gyorsan elpárolgott.

2018. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!